Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell még engedély pitbulltartá...

Kell még engedély pitbulltartáshoz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, vagy legalábbis az a 14-15 ismerősöm akik pitet vagy staffot tartanak, nincs engedélyük. Nem egy közülük jár versenyekre, van aki kiállításokra, szóval úgy tudom, nem kell.
2012. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem!
2012. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. És korábban is csak a tenyésztése volt tilos.
2012. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell engedély. Nekem eddig úgy tudtam staffim van, de most derült ki, hogy az apja pit volt az anyja staffi.
2012. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20:36 És a tied hogy viselkedik más kutyikkal??
2012. jan. 11. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell már !Nekem Amstaffom van
2012. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan a lakóközösség, akkor nekik szólni kell és ha jól tudom (nem állítom, hogy így van, de kérdezz utána) van ahol a jegyzőnél be kell jelenteni.

Nekünk van egy amstaffunk, mi sem kértünk rá engedélyt sehol. Más kutyákkal szeret játszani, de soha nem bántott egyet sem ok nélkül (egyszer csípett meg egy másikat, amikor az meg akart harapni). Ő egész kis korától másik kutyával nőtt fel, úgyhogy nem újdonság számára, hogy rajta kívül is vannak négylábúak (macskát is csak az utcán akarna megkergetni. Édesanyámék cicáitól azt is eltűri ha beleesznek a kajájába).

2012. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!