Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutya bepisilésével mit...

Idős kutya bepisilésével mit lehet kezdeni? Gondolom ez természetes ebben a korban. De van esetleg valami vitamin, gyógyszer, stb. ami segíthet a problémán?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet betegség is, vese vagy hólyag probléma. Nekem 9 éves a kutyám és múltkor bepisilt. Ez nagyon szokatlan volt, mert korábban inkább rosszul volt, semmint hogy bepisiljen. Elvittük orvoshoz, és kiderült, hogy kezdődő vesegyulladása van. Ez volt az első jel. Az sem mindegy, hogy csak be cseppent, vagy teljesen pisil?

Egyébként nagyon ajánlják a gyógyteákat is kutyáknak, ha érdekel, szívesen megírom, mi hogyan küzdöttük le a problémát!

2012. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hozzáteszem, mindenképp kéne, hogy orvos lássa.
2012. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg van, de azt esetleg az állatorvos tudja pontosan megmondani :)
2012. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor a teendő egyenlőre az állatorvos... Első: igen, megírnád nekem priviben, ti hogyan oldottátok meg? Köszi!
2012. jan. 12. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!