Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyámmal?

Mit tegyek a kutyámmal?

Figyelt kérdés
3 hétig szabin voltam,így sok időt töltöttünk együtt, aztán most újra dolgozni kezdtem, és ettől depressziós lett. Tudni kell róla, hogy egy hyperaktív kutya. Sosem ül meg egy percre sem, most meg mélabús, nem eszik, rám se néz, csak ül, vagy fekszik, ja és séta során a lábamnál jön, amit eddig sose csinált. Munka után ugyanúgy foglalkozom vele. 1,5 éves ivartalanított kan. Eddig is így volt ez amióta megvan, hogy napközben ismerősnél volt,munka után meg mentem érte, hogy sose legyen egyedül.Most meg nem tudok vele mit kezdeni! CSak szomorkodik, mondja ismim is, hogy ha elmegyek csak ül a kerítés mellett, aztán bemegy a kennelbe, és ki sem bújik. Segítsetek! Vissza akarom kapni, az én rosszcsont ördögömet! Nem hinném, hogy betegsége lenne, nincsenek erre utaló jelek,max lelki beteg, érezteti is velem, hogy megorrolt rám!Kérlek benneteket! Adjatok tanácsot!
2012. jan. 12. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem depressziós, csak várja, hogy a megszokott foglalkozás legyen. Túl fogja magát tenni rajta hamar.
2012. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondolod? Hát bízom benne, nagyon!
2012. jan. 12. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!