Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Előfordulhat, hogy túl hosszú...

Előfordulhat, hogy túl hosszú a Border Collie-m nyelve? Állandóan kinn felejti, egy pici részét.

Figyelt kérdés
Normális ez?
2012. jan. 12. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy gond lenne, nekem a macskám csinálja ugyanezt. Szörnyen szívbajos gazdi vagyok, úgyhogy rákérdeztem a dokinál, ő sem mondta, hogy baj lenne. Szerintem csak lusták behúzni az egészet :) Ha belegondolsz, csak egy pici része lóg ki (gondolom a hegye), ha akarna sem tudna megfulladni tőle, vagy ilyesmi :)



(pici OFF: melyik tenyésztőtől vetted a kutyust? Akár priviben le tudnád nekem írni a tapasztalataidat a kutyussal és a tenyésztővel kapcsolatban? Hatalmas segítség lenne, hamarosan szeretnék egy collie-t, csak előtte a lehető legtöbb infót szeretném összegyűjteni :))

2012. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős a kutyád? Rendben van-e a fogzáródása?
2012. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 hónapos lesz hamarosan.
2012. jan. 12. 13:59
 4/4 Akiteki ***** válasza:

Teljesen normális. A kutyák nyelve nem egyforma. Egyik kutyámon mindig nevetünk, mert a kiállításon vissza kell tuszkolni a szájába, hogy a bíró meg tudja nézni a fogait. :))

Nem találtam egy fajtában sem olyan standardleírást, ami foglalkozna a nyelv méretével. Olyan, amilyen. :))

2012. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!