Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen felszerelés kell egy...

Milyen felszerelés kell egy német juhász kutyának?

Figyelt kérdés
tápot meg mindent lécci meg ha tudtok linkeket is és szerintetek milye a zoé név egy szukának ?

2012. jan. 12. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó név. Fekhely, ha benti (nem muszáj drága kutyaágynak lennie, csak legyen egy saját valamije, pl rongyszőnyeg), kintre kutyaház és persze ebbe is kell valami. Ha sokat fogtok utazni autóval, esetleg kiállítási kutya, akkor összecsukható ketrec, és bent már ebbe kell szoktatni.

Nyakörv, póráz, etető-itató tál (ha lehet fém vagy gumi talppal vagy aminek állványa van).

Kutyakefe, esetleg nagyon jól jöhet egy furminátor (nem baj, ha nem az eredeti, csak egy olcsóbb verzió).

Az sem árt ha az állatorvostól kérsz féreghajtó tablettát és van otthon pár db (3hónapos koráig 2hetente ajánlott, utána havonta fél éves koráig).

Spot on vagy bolha-kullancs írtó nyakörv, esetleg kutyasampon.

Táp: acana, josera, royal canin, hills, brit, arion, ha nagyon sok pénzed van taste of the wild, orijen.

Ezek közül ár/minőség arányában én az acanát, vagy ami annál olcsób a britet és az ariont ajánlom (large puppy táp mindből).Meg persze orijen, taste of the wild, de azok tényleg húzósak.

Nyakörvből és pórázból jó a sima textil, flexi semmi kép se és ha kutyasuliba is fogtok járni, majd nagyobb korában kell lánc fojtó is.

2012. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

-Két kutyatál kajának és víznek. (az öblösebbet válaszd)

-Bőrpóráz, és bőrnyakörv. (pórázból nyugodtan lehet már az eredetit, nem kell textil, nyakörvből meg lehet egész vékonyat is venni)

-Ha kint lesz, akkor egy kutyaház

-Élősködők és paraziták elleni irtószerek

-chip

-kölyökeledel.


Valahogy a Zoé nem tetszik nekem, de izlés dolga. Lehetne például Cassy, Larry, Néró, Magnum, Kinte Omár

2012. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

-két tál. :)

lehetőleg jó nagyok(állatos bolban a lehető legnagyobbak, hogy később már ne kelljen újat venned) és fémből készültek, hogy ne rágja meg

őket.

-nyakörv és póráz. kölyökkorában igazából vagy bőr vagy textil, mert annak még egy óvatlan pillanatban neki fog esni, sőt előfordulhat hogy kinntfelejted vagy valami, és szétrágja, tehát első körben, ne túl drágát.

aztán majd 1 éves kora körül egy szép, minőségi hám és egy textil póráz évekig jó lesz :)

táp? mindenféle képpen a száraztápokra szoktasd.

pénztárcától függ :)

az állatorvos majd szerintem ha megkérdezed, biztosan ajánlani fog valami számodra megfelelőt.

nekem tetszik a zoé, de választhatsz valami hasonlót, amiben két mássalhangzó is van . :)

2012. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!