Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Batánőmnek 5hónapos yorkija...

Batánőmnek 5hónapos yorkija van (extra mini), hiába mondom h nem létezik esxtra mini nem hallgat rám csak megsértődik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár dolgot irtam le még csak, de ha kell írj üzit!
2012. jan. 12. 15:41
1 2
 1/14 Leenalee válasza:
Hagyd rá majd meg békél. Ha anyira izé ,hogy nem érti meg akkor hagyjad, majd rájön!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd hülye. És most nem sértegetni akarlak, de aki képes szaporítótól yorkit venni (márpedig mininek csak ők állítják be a kutyáikat) az nem normális. Mindenesetre már megvette a kutyát, szóval szerintem hagyd a fenébe ha úgyis csak megsértődik, és reménykedj hogy szerencsétlen kutyának nem lesz semmi baja.
2012. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy elhiszed te, csak mutassa meg a törzskönyvét, amibe bele van írva, hogy mini yorkshire terrier..
2012. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nincs törzskönyve! ingyen volt
2012. jan. 12. 15:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, hülyeség ellen nincs orvosság.
2012. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nincs törzskönyve.

Ironikusan mondtam. Az ilyen kutyáknak nem szokott lenni, mivel ahogy te is írtad, extra mini yorki, mint fajta, nem létezik, ilyet a szaporítók állítanak, hogy van, ők pedig nem adnak törzskönyvet.

2012. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Már megvan a kiskutya, tök mindegy minek nevezzük. Szerintem. ha most akarna venni, akkor megérteném, hogy le akarod róla beszélni, de már felesleges. csak legyen jó gazdája.
2012. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1%

kedves emberek és kérdező!

van extra mini yorkshire terrier,létezik de azt nem hiszem hogy ingyen adták volna,mert a mini is 200000ft körül van és tudni illik minél kisebb annál drágább.Létezik extra mini,ha nem hiszitek nézzetek utána

2012. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, hajrà. Linkeld be egy extra mini yorki törzskönyvét!
2012. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy ha már megvan a kutya h minek mondja, fölöslege itt pánikolnod h ne így mondja hanem úgy...
2012. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!