Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított kutyám merevedé...

Ivartalanított kutyám merevedéssel küzd! Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, épp egy éves kan, jack russell kutyámat szeptember elején ivartalaníttattam, mert borzasztóan ment a szukákra, védte őket és meg se hallotta hívásomat.


Az orvos azt montda 2 hónap alatt kiürülnek a nemi hormonok, de még mindig merevedése van egyes szukákra, annyira hogy ma teljesen ki is fordult neki.

Nem tudom volt e szerencsétek ilyet látni, de engem a futtatón megnyugtattak hogy normális !ivaros! kutyáknál. Vissza is ment 2-3perc alatt.


Mit tehetek, miért van ez?


2012. jan. 12. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A doki nekünk 1 évet mondott.
2012. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most kérdeztem meg telefonon a dokit aki műtötte, azt mondta hogy tesztoszteront a mellékvese is termel, de inkább a szukáknál és az sem számottevő. Meg hogy 2 hónap alatt ki kell ürülnie. Ő se érti.

Igazából ilyen magyarázom a bizonyítványom hangsúllyal mondta; hogy az agyában van a baj. Előtte azt mondta a heréiben. De az agyát nem vetethetem ki.


Nagy csalódás ez nekünk mert még szuka is várta volna, hogy legyenek kiskutyák , de nekünk a helyes viselkedés fontosabb volt. Nyugodott de nem sokat.


Van valakinek hasonló tapasztalata?

2012. jan. 12. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem előfordulhat hogy a műtét nem sikerült 100%-osra, ha teheted, vidd el egy másik dokihoz, felülvizsgálatra.

2012. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy lehet nem 100%os? zacsija sincs!

Heréi le voltak szállva a műtét előtt. van egy harmadik rejtett heréje tartalékban?

2012. jan. 12. 17:04
 5/5 anonim válasza:

nincs olyan h rejtett/tartalék here xd

nekem volt ilyen, bár nem jack russellel, hanem westievel. és neki sem sikerült a műtétje. a nem 100 százalékos azt jelenti, hogy a heréket eltávolították, és bár kiürült hivatalosan a testéből a hormon, a herevezetéket nem jól kötötték el, vagy túl nagy maradt a csonk és képes még tesztoszteront termelni.

UI: azt irtad h várt volna rá egynap egy lány... te normális vagy? vagy ivartalanítsd és soha megse tudja mi aza szex, vay inkább tenyészetre használdd kizárólag! gondolj már bele: 5x szexelhetsz életedbe, aztán soha többé... milyen lenne? csak mert a "gazdád" kölyköket és pénzt akar... -.-"

2012. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!