Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes bullterriert...

Honnan érdemes bullterriert venni?

Figyelt kérdés
Nézegettem kennelek oldalait de ott nem találtam eladó kutyákat. Meg még az lenne hogy hol lehet OLCSÓN bullterriert venni?
2012. jan. 12. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
VATERA vagy valami ilyesmi neten.
2012. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de abban nemigen bízok. jobb lenne ha valami tenyésztőtől lehetne venni. már néztem amúgy a vaterát, de köszönöm:)
2012. jan. 12. 18:29
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

természetesen ne a vateráról..ott van a szaporítók tárháza.. [link]

itt nézelődj..:))

2012. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ja és olcsón?az mit jelent? :) neked mi a drága?
2012. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszön a választ:) amúgy 50ezerért láttam vaterán. ha ott 50 akkor a tenyésztőktől gondolom még drágább. de ebben a mostani anyagi helyzetben főleg. még az 50 is sok. 25ezer körül, de ha ez már parasztság h csak ennyit adnék ki érte, akkor se kövezzetek meg, mert nkm ez nagy álmom szóval inkább akkor gyűjtögetnék még.
2012. jan. 12. 18:39
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
hát valóban ez nagyon kevés..szerintem gyűjtögess,és kb. olyan 80 ezer forintért kapsz egy tk-s szép kiskutyát,hobby célra :) de ha egy nagyon kezdő tenyésztővel van dolgod,akkor lehet olcsóbban is kaphatsz..de inkább gyűjtögess egy normális kutyáért :)
2012. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, minőségi kutyát olcsón nem fogsz venni.Tenyésztőtől minőségit kapsz, törzskönyvvel, és az legalább tuti oltva féregtelenítve van. Én ajánlom a tenyésztőt, van ahol 20-30ért is kapsz
2012. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
[link] tudom ez jófogás nem lehet benne bízni,de azért gondoltam belinkelem,hogy lásd :)
2012. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
a tenyésztő az már 100%. másba nem bízok. nem szeretnék semmi olyan "selejtes" kutyát venni ami pont akkor hal meg amikor a legjobban megszeretem mer a hülye vaterás(szaporító) ember testvéreket párosított
2012. jan. 12. 18:45
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Ha igazán drága kutyát szeretnél, akkor vegyél nyugodtan szaporítótól, a bullterrier igen problémás fajta, bőrproblémák, allergia, idegrendszeri, mozgásszervi problémák igen gyakoriak a fajtában. Ha szaporítótól veszel kiskutyát jó eséllyel egy vagyont hagysz az állatorvosnál.

Ha viszont szeretnél egy egészséges kutyát, akivel nem kell állandóan a dokihoz rohangálni, akkor megbízható tenyésztőtől veszel törzskönyvezett kölyköt.

Itt van pár jó kennel, nem biztos, hogy mindegyikben van most eladó kölyök, de egy jó kutyára várni kell:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!