Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutyaruhákról...

Mit gondoltok a kutyaruhákról / kutyatáskáról /kutyacipőről?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 16:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

fölösleges pénzkidobás, csak ezzel húznak ki még több pénzt az emberek zsebéből....

Nem is tudom, a kutyák mit szólnak hozzá?

2009. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
de mi van ha kutya pl egy yorkie és télen nem fázik :O?am köszi a válaszodat
2009. máj. 25. 16:23
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Nevetsegesek, szegeny kutyakat sajnalom amikor bohocnak oltoztetve latom :))
2009. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%

Szia! Mivel Nekem kínaim van, így a ruhát hasznosnak tartom. Pici szobacirkálóknak nem árt télen, ha van ruhácskájuk, és a nagyobb, de rövidszőrű, lakáskutyiknak sem árthat. A táska sem rossz dolog, ha magaddal kell vinned a kutyust, de tele mindkét kezed, még hasznos is.

A cipő, hát....

Lehet, hogy télen, ha nagyon jeges az út, jó, ha van a kutya lábán, de a kutyának szerintem marha kényelmetlen lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=yoW9sG6R58c&feature=related

Üdv.

2009. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Egy kistestű lakásban tartott kutyának kell télen ruha. Az első két hozzászóló hogy érezné magát ha a 22-23 fokos lakásból kéne kimennie ruha nélkül a -10-15 fokba? Természetesen a masnis, meg esküvői meg fidres-fodros kis ruhákat én sem adnám a kutyámra (főleg hogy fiúk, de ha lányok lennének akkor sem:)), de egy kis vagány pulcsiszerűt adok rájuk, mert fáznának kint. végülis csak 30 fokos különbség van a lakás meg az utca között.

A cipő hasznos lehet ha sózzák az utat, bár nekünk nincs, nem is lesz, kutyatáska sincs, mivel tudnak a saját lábukon közelekedni.

2009. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
egyet értek a 3. hozzászólóval és A cipő téll ...rossz am köszi a vlszt
2009. máj. 25. 16:32
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
1. Egy frissen gyógyult bőrbeteg kutyának szőr nélkül nélkülözhetetlen télen a kutyaruha. 2. A kisméretű lakásban tartott kutyák ugyanúgy nem tudnak megbírkózni télen a 30-40 fokos hőmérséklet különbséggel, mint mi. Természetes, hogy az ember nem hagyja őket dideregni, miközben ő bundában áll.
2009. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A videó halálos amit beraktál:D Szegény kutyi, hogy kinevetik:)
2009. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

A fűtött lakásban tartott ölebeknek ruha kell télen,a sózás miatt a cipő is hasznos.

Egyéb kiegészítők,szőrfestés stb.feleslegesek.

Ha ezekre van felesleges kidobni való pénze a kedves gazdinak,irigylem érte.Inkább adná valami állatmentő szervezetnek,mint a kutyáját teszi nevetségessé.

2009. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én (mudi) kutyámnak nincs ruhája és nem is lesz, mert fölösleges.

De itt a szomszédban van két kis kuty (az egyik Lhasa Apso a másik palotapincsi) és nekik van és szükségük van rá.

A Lhasa azért kapta tavaly ősszel az első ruciját, mert minden séta után samponnal kellett füdetni ami tönkre teszi a szőrét/ bőrét, a pincsinek (befogadott kutyus) úgy volt hogy nem kell ruha, de amikor 2 hét alatt másodszor is felfázott és véreset p..ilt akkor eldőlt a kérdés. Azóta nincs velük (ilyen) probléma.

2009. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!