Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan gyözzem meg a szüleimet...

Hogyan gyözzem meg a szüleimet hogy lehessen egy Golden retrieverem?

Figyelt kérdés

Már 7 évesen is akartam golden retrievert.De lakásban lakunk .És minden nap sokat foglalkoznék vele.De nem lakásban nem lehet kutyát tartani ezt mondja az apukám.Már azt is tudom mi kéne neki póráz stb.

Az a lényeg hogy írjatok hogy gyözzem meg őket!!!


Köszönöm


2012. jan. 12. 19:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
13/L vagyok.
2012. jan. 12. 20:00
 2/16 anonim ***** válasza:
2012. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
A goldi tényleg nagyon nem lakásba való...
2012. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De ha mennék vele biciklizni vagy nagy hosszú sétákra akkor ott is elvan.
2012. jan. 12. 20:08
 5/16 anonim ***** válasza:

Anyu, szeretnék egy mérgeskígyót, mert az olyan cuki

....

Akkor legalább egy pitbullom had legyen

...


Végül belemész a kompromisszumos Golden Retrieverbe.


Egyébként tényleg azt javaslom, hogy amíg nem kertes házban laktok, kisebb testű kutyát válassz. Azt is imádni fogod. A goldinak nem jó ott. Még ha törődsz vele, akkor sem az igazi.

2012. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Megfelelő szellemi és fizikai lefárasztás mellett elméletileg minden kutya megfelelő lakásba is. A kutyák, mivel teljes mértékig a falkájuk tölti ki az életüket, igénylik is azt, hogy mindig a gazdájukkal legyenek, vagy legalább akkor, mikor otthon az van, és ez legkönnyebben úgy megoldható, ha a kutya a lakásban van.

A szüleid megtudnának venni egy tenyésztőtől akár 100-150 ezerért egy kölyköt? Szaporítótól semmiképp sem szabad, hiába olcsóbb, százezreket lehet orvosnál hagyni az ilyen kutyák miatt. Lenne pénzetek jó minőségű száraztápot venni? Csak az első hónapokban 10-20 ezret hagynátok az orvosnál az oltásokra, féregtelenítésre, stb. Tudnátok vinni kutyasuliba? Ha valami komolyabb baja lesz, tudnátok fizetni? Neked lenne minden nap akár 3-4 órád, hogy sétálj vele, tanítsd őt? Később, ha már más érdekel, foglalkoznál vele? Mert ilyenkor van az, hogy a szülőkre marad a kutya gondozása, rosszabb esetben megy az utcára.

2012. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg itt javasolták a Goldent lakásba. Mutasd meg különböző példányokat. Vid el apudat kiállításra ahol beszélgettek Goldentartókkal. Esetleg keres olyan Golden tartót aki lakásban tartja. Van még ötletem. Nyugodtan szóljál.
2012. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a kiállítás az jó lenne csak Bp. lakunk és ott nemtudom hol van kiállítás!
2012. jan. 12. 20:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Ott van a legtöbb kiállítás.
2012. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha a goldit nem engedik akkor válassz más kisebb testű fajtát.

Amúgy egy goldi is elvan alkásban. Az egyik ismerősöm is lakásban tartja az ővét pedig kertes házuk van, de a kuty jobban szeret bent lenne úgy kell mindig kizavarni hogy legyen egy kicsit kint is.

2012. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!