Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő jó lenne a...

Szerintetek ő jó lenne a feltételeimnek?

Figyelt kérdés

Mindenképp menhelyről szeretnék kutyát. Ő nagyon megtetszett.

Csak attól félek hogy nem lenne olyan energikus hogy tudjak vele túrázni meg futni.

Szerintetek más kutyát kéne választanom?

[link]


2012. jan. 13. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk megmondani, szerintem hívd fel a menhelyet és kérdezd meg! Ha nem felel meg az elvárásaidnak, nyugodtan fordulj hozzám, tudok ajánlani pár kutyát!
2012. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
A leírás alapján "más kutyákkal nincs tesztelve a viselkedése", "a kertben szeret ásni" ez a kutya halálra unja magát, és megváltás lenne neki egy gazdi, aki fut meg túrázik vele.
2012. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Felhívni felfogom őket. Csak itt kíváncsi vagyok ki mit tud mondani, hogy jó ötlet-e.

Igen azt olvastam hogy ás, meg rendezi a kertet:).

De félek hogy 10évesen rosszat tenne neki. Mert unatkozni szerintem nem unatkozna nálam. Meg mivel Husky keverék biztos szeret mozogni.

Köszönöm az eddig érkezett válaszokat.

2012. jan. 13. 16:00
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Egy husky? Na ne viccelj már :) Mindenük a mozgás! Mondjuk már nem mai csirke, de mint írják, szeret kertet rendezni, tehát unatkozik. Szerintem simán bírn a kirándulást/túrázást. Ha tetszik, vidd csak nyugodtan. De ha nem vagy biztos benne, hívd fel őket telefonon, és nézd meg.
2012. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Szia.

Nagyon aranyos ez a kutya,viszont már több,mint tíz éves. Szerintem másik,fiatalabb kutya után kellene nézned. Egy tíz éves már nem olyan energikus,ilyen korban már inkább sokat lustálkodnak. Persze ez nem általánosítás,ezek az én tapasztalataim.

2012. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem tényleg örökbe fogadom. Ha nem fogja bírni a túrákat akkor majd rövidebbeket tervezek hogy azért mozogjon. De mégse erőltesse nagyon meg magát.

Így jó lenne?

De majd kiderül ha hívom őket. Most nem nagyon akarják felvenni.

2012. jan. 13. 16:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha husky-t szeretnél nézz körül itt : [link]
2012. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem kikötés hogy Husky legyen. Más energikus kutyus is szóba jöhet.

Az is lehet hogy őt örökbe fogadom és még egyet mellé.

2012. jan. 13. 16:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Szurkolok a kutyusnak, (1. válaszoló vagyok) és ha mégse jönne össze, vagy kellene mellé társ, itt nézegetheted a kutyákat: [link]

Ajánlom figyelmedbe az összes vizslát, Rulettet, Szálkást, Zippyt, Bosst és Happyt.

2012. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hmm..Szálkás és Nudli is nagyon tetszik.

Majd még meggondolom:).

Amúgy nem tudjátok miért nem veszik fel a telefont?

2012. jan. 13. 16:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!