Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről fogadott már be...

Menhelyről fogadott már be valaki kutyát? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Èn igen. Egy cocker pánielt. Annyit tudok mondani h nagyon-nagyon hálásak ès èletük vègèig is azok lesznek.:) örülök h valaki jobbá,szebbè tesz egy èletet. :):):)
2012. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 AmneZia ***** válasza:

Jó régen, 1991-ben, egy 7 hónapos jagd terrier (és talán tacskó) keveréket. Bájos egy darab volt, és szerintem semmivel sem volt problémásabb, mintha tenyésztőtől vettünk volna bármiféle törzskönyvezett, fajtatiszta kutyát. 15 éves koráig volt velünk, imádtuk!


Egészen konkrétan milyen tapasztalatokra vagy kíváncsi?

2012. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kutyáim, mind menhelyről örökbefogadottak.Egyik sem fajtiszta, mind nehéz sorsot tudhat maga mögött. Van amelyiket bántalmaztak,van akinek csak egy szeme van, van aki csont és bőr volt mikor hozzánk került. Egy a közös bennük, hogy feltétlen szeretetükről adnak bizonyságot és jobbá, szebbé teszik minden napunkat. Egyébként egy menhelyen dolgozom hétvégenként mint önkéntes,sajnos rengeteg kutya vár gazdira, sok közöttük a fajtiszta is . Tehát választani tudsz közöttük, ha igazán szereted az állatokat.Röviden: a tapasztalatok immár több mint 20 éve nagyon jók.Csak ajánlani tudom.
2012. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbik kutyusomat menhelyről hozta apukám, nagyon sokféle keverék, egyáltalán nem fajtiszta. 1 hónap múlva születtek kiskutyái, még a menhelyen lett terhes. Mindketten nagyon-nagyon hálásak, nem túlzok ha azt mondom az életüket is odaadnák értünk. Szerintem az örökbe fogadott kutya a legjobb, én nagyon "ajánlom" hogy örökbe fogadott kutyusod legyen, mert nagyon megérdemlik. :)
2012. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nem tudom, milyen tapasztalatokra vagy kíváncsi, nekem általános kutyás tapsztalataim lettek, de hát ez a kutyatartással együtt jár, akár tenyésztőtől van, akár az utcasarokról.
2012. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak annyi esetleg, hogy olyan menhelyről ne fogadj örökbe, ahol nem ivartalanítják a kutyát. Elég sok probléma van ezzel kapcsolatban, amint látod, itt a kérdésben is van egy ilyen válasz...
2012. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!