Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok menhelyekről kutyát...

Tudnátok menhelyekről kutyát ajánlani? Több lent.

Figyelt kérdés
Kisebb testű fiatal kutyust fogadnék örökbe, lakásba. Olyan kellene ami más állatokkal kijön, vagy legalább nem akarja megenni őket. (Nem találkoznának ketrecen kívül, csak ne őrjítsék meg egymást, ha a kicsik bent vannak a ketrecben.) Ne legyen nagyon street mix, azok nem tetszenek. Miskolci vagyok, az ország másik végébe azért ne küldjetek. :) Köszi.
2012. jan. 13. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen célra? Mennyit tudnál vele foglalkozni?
2012. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem neked, de nem dönthetek helyetted, nézd meg a www.allatok.info -t. Ide töltik fel az összes menhelyest kutyust az országban és tudod szűkíteni is a keresési lehetőségeket, és gyönyörű kutyák vannak.
2012. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak társnak, hobbicélra. :) Ne legyen olyan hatalmas mozgásigényű, átlagosra gondoltam. Lenne rá időm, de dolgozom, szóval nem feltétlenül nagyon pici kutya kellene, 1-3 éves szerintem. Olyat szeretnék, akit lehetne majd később póráz nélkül is sétáltatni, ha olyan helyen vagyunk. Nem olyan típusúra, aki ha megérez egy illatot, akkor se lát se hall. :) Könnyebben kezelhető kutyát szeretnék, mert még nem volt kutyám, csak kisállatok.
2012. jan. 13. 17:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ajánlom neked Csibét, Kompolton van ideiglenesben, Miskolctól nem messze, a szállításban is tudnak segíteni. Az ideiglenese macskát, vietnami malacot és futókacsát tart, mindegyikkel jól kijön, valamint gyerekekeivel, unokáival is. Ő egy mudi keverék, már csak fajtájából adódóan is vigyáz a jószágokra, nincsenek gyilkos ösztönei, mint a terriereknek, tacskóknak. Több kutyával él együtt problémamentesen. Volt szerencsém személyesen is találkozni vele, nagyon aranyos, kedves jószág! A mudik szőre öntisztuló, a kosz lepereg róluk. Ő nem annyira aktív, mint a fajtájának többi egyede, de nem is lusta. Itt van róla (és a mudikról) több infó:

[link]

Az ideiglenesét szinte bármikor hívhatod, mert nyugdíjas, ráér. A volt laktanya területén lévő kutyasuliban meg bármikor szívesen látnak, májusban lesz magyar fajták napja is, tereléssel.

2012. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket. :)
2012. jan. 13. 17:50
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, csak menhelyi érdekel? Találtam egy kistestű lány kutyát, valószínűleg kidobták még karácsony előtt. Második hete etetem a munkahelyemnél és az állatbarátok,de senki nem tudja befogadni. Félénk,de barátságos. Nagyon hálás kis állat. Ha érdekel még el is vinném Miskolcra.

[link]

2012. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!