Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1szer már írtam a kutyámról,...

1szer már írtam a kutyámról, sajnos diszpláziás (súlyos). Adott helyette 1 új kiskutyát a tenyésztő, de ő is az (6 hónapos) 100 fokos a szögelése. Ez változhat még a későbbiekben?

Figyelt kérdés
van szerződés a vásárláshoz,de kihez éri meg ilyen estekben fordúlni?szertném vissza kapni a pénzem és azt is,hogy álljon le a tenyésztéssel
2012. jan. 13. 20:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Írtatok a szerződésben pénz visszafizetési garanciát??? Ha nem akkor nem kaphatod vissza a pénzed max úgy ha vissza viszed a kutyát és mondod hogy adja vissza. De kevés rá aza esély hogy visszafogja ha ez a szerződésbe nincsen beleírva.
2012. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Tenyésztésre vetted a kutyát?
2012. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a szögelés mérete a döntő.

Ha nem hízlalod túl, adsz neki zöldkagylót, nem olyannal eteted, amitől gyorsan nő, megfelelő mozgást biztosítasz neki, javulhat.

Leállítani nem fogod tudni.Én is elhárítanám tőle a kutyavételt.

MEOE-s? Akkor ott van tagoknak ingyenes jogtanácsadás.

2012. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
bele van foglalva az összeg,igen tenyésztésre vettem
2012. jan. 13. 20:37
 5/26 A kérdező kommentje:
nem vagyok tag sajnos,de más módja nem létezik?
2012. jan. 13. 20:39
 6/26 anonim ***** válasza:
Ő hol tag? Milyen törzskönyve van a kutyának?
2012. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

A szülők szűrése milyen? Sajnos a tenyésztőt nem tudod leállítani,ha magától nem állt le az első ilyen alom után,akkor nem is fog. (nekem is volt olyan kanom akit egy alom után kivettem a tenyésztésből, nem diszplázia hanem foghiba miatt. Azóta nyugdíjas :) )

Kérdvissza a pénzed ésfelejtsdel a tenyésztőt. Valamint írdmeg minden fórumon,hogy mindenki kerülje el.

(és te se tenyéssz, ha nincs meg a tudásod hozzá. egy-két kutya vásárlásása után még nem lehet elkezdeni tenyészteni.)

2012. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
(bocs, ha még MEOE tag se vagy akkor szaporítani akartál)
2012. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%

ma 20:43

Azért, mert nem tag még, tervezheti a tenyésztést. Egyelőre a kutya vásárlásnál tart. Mindenki megvette valamikor az első kutyáját, aki aztán tenyésztővé vált.

2012. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy változhat, vagy nem, a kutya akkor sem vonható már tenyésztésbe.


Azzal tudsz csak támadni, ami a szerződésben rögzítve van. Ha benne van a pénzvisszafizetés akkor nyert ügyed van,

2012. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!