Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hetes, hónapos kortól...

Hány hetes, hónapos kortól lehet a kutyát elvinni sétáltatni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már 10 hetesen vittem sétálni a kutyákat.
2012. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ha akkor viszed le először, mikor el kezd hatni a harmadik Parvo-oltás is. Előtte is lehet, mert a fertőzés esélye elég kicsi, de ha mégis megtörténik, akkor már annak lesz kicsi az esélye, hogy a kutya felépül.
2012. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából teljes mértékben nincs korhoz kötve, az első 2oltása legyen meg mindenképp (8hetes korában), illetve ha az állatorvos jóváhagyja. Lehet épp valami járvány van a környéken és akkor szokták mondani, hogy még ne vidd sétálni, várd meg a következő oltást (amit 10hetes korában kéne kapnia). Felénk legalábbis mindig mondják.
2012. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én Bp.en lakom,de én addig nem vittem sétálni amig az utolso oltása meg nem lett(kb 3 honapos volt) Nekünk azt mondta a doki h addig ne vigyem. Igy nem kockáztattam az egészségét.
2012. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!