Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap viszem először kozmetik...

Maoamom kérdése:

Holnap viszem először kozmetikába a kutyám, ott merjem hagyni?

Figyelt kérdés
Amikor eddig egyedülhagytam valaki idegennel, mindig nyugtalankodott. Bírni fogja a kozmetikát? :) Vagy ottmaradjak vele?
2012. jan. 13. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne maradj ott vele , mert akkor nem fogja megszokni.

Különben pedig idegenekkel egyedül nem mer nyugtalankodni. :)

2012. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem fog:) Mondjuk hallottam olyat is, hogy elvitték a kutyust kozmetikába és mikor mentek érte, eltűnt... ettől is félek.
2012. jan. 13. 21:28
 3/18 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy teljesen el akarod kényeztetni, vagy szeretnél egy kis tekintélyt szerezni a kutyád szemében, őt meg kicsit önállóságra szoktatni. Utóbbi esetben hagyd ott nyugodtan, és babusgatás meg sajnálkozás meg bűntudat nélkül, mert azzal csak stresszeled őt is meg magadat is. A visszaérkezésből sem kell nagy ügyet csinálni, se a kozmetikában, sem otthon, se sehol, mert azzal csak rontasz mindkettőtök helyzetén.
2012. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom elkényeztetni, eddig sem tettem. Csak minden "első" dologtól tart az ember. Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 13. 21:32
 5/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem fog elszökni , mivel a kozmetikus figyel rá. Ha nem vagy benne biztos akkor kérd meg a kozmetikust, hogy figyeljen oda a kutyádra.
2012. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Krisztus Haver válasza:

11 éves némedi juhászunkat évente viszem a fodrászához.

általában 4-5 órát van bennt a kutya.

szerintem nagy gond nem lessz mert ezeknek az embereknek érteniük kell a kutyák "nyelvén" hogy elkerülhessék az esetleges baleseteket és hogy ne okozzanak nagyobb kárt a kutyában.

ha biztosra akarsz menni:

Elösször is mutasd be a kutyát a kozmetikusnak.

Beszélgess el a Nővel/férfival hogy a kutya megszokhassa a jelenlétét.

a többit meg rábizhatod a fodrászra.


U.I.: egyszer fél órával késöbb értem vissza a fodrászhoz addig a nő meg megsétáltatta a kutyát.

2012. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
:) Igen, gondolom értenek hozzá. Remélem minden rendben lesz. Köszönöm nektek, hogy válaszoltatok!
2012. jan. 13. 22:07
 8/18 Krisztus Haver válasza:
Szivi:)
2012. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Akiteki ***** válasza:

Miért kell otthagyni?

Én mindig ott vagyok a kozmetikusnál a kutyáimmal.

2012. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na Akiteki, most elbizonytalanítottál :) majd megkérdezem a kozmetikust, hogy neki hogyan jobb.
2012. jan. 13. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!