Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok felsorolni olyan...

Tudnátok felsorolni olyan nagytestű kutyafajtákat felsorolni ami fajtatiszta és 50ezer alatt vannak?

Figyelt kérdés

Mindenképpen kicsi kölyköt szeretnék.

Esetleg egy elérhetőséget is. Köszönöm.


2012. jan. 13. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik menhelyen.

FajtAtisztát meg csak tenyésztőnél kapsz, de az fajtától függetlenül 70.000ft felett van.

2012. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tenyésztőtől akarsz mindenképp egészséges kölyköt tk-el, akkor ilyet nem fogsz találni. Ha pedig ezek nem szükségesek, akkor menhelyeken vannak kölykök, még fajta jellegűeket is találnál esetleg. Szaporítókat nem ismerek (de nem is ajánlanék). Sajnálom, de nem valószínű, hogy itt tudnak neked segíteni.
2012. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Eléggé esélytelennek tűnik. Esetleg a magyar fajták. Talán kuvasz, komondor, bár ezek valós árát nem ismerem, csak tippelek. Mudit már lehet törzskönyvesen ennyiért venni. De régen rossz, ha ez alapján választassz fajtát és nem felhasználási cél és tulajdonságok alapján! Ha ennyire nincs rá pénzed, akkor fogadj örökbe egyet menhelyről vagy fajtamentőktől. Persze kölyköt nem biztos, hogy találsz. Meg azért arra is számíts, hogy egy nagytestű kölyök felnevelésére fél év alatt több pénz elmegy, mint amennyit a megvásárlására szánsz. Ha meg kifejezetten olcsón szeretnéd, akkor a dokira is sokat fogsz költeni. Én az első évben kb. 250 ezret költöttem az óriástestű kutyámra, pedig makk egészséges!
2012. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első válaszoló: Mielőtt kioktatsz valakit, jó lenne, ha gondolkodnál. A kérdésben fajtAtiszta szerepel.

A kérdésre válaszolva, ne ár alapján válassz kutyát, csak akkor vedd meg ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy hozzád illő fajta. Mellesleg a kuvasz, komondor valószínűleg ilyen árban mozog, nem tudom, hogy milyen nagytestűre gondolsz, de ha kezdő kutyás vagy, ezeket nem ajánlom. Inkább gyűjtögess még, 80-100 ezer körül már sok fajta közül választhatsz, bár az óriástestű kutyák inkább 200 körül vannak szerintem.

2012. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először döntsd el, hogy milyen fajta érdekelne. Mire kell egyáltalán? Neked mindegy, hogy kuvasz, vagy masztiff, vagy német dog? Egész más természetű kutyák.

Egyébként 50 alatt nem igazán fogsz kapni, hacsak nincs valami különös oka, amiért a tenyésztő olcsóbban adja.

2012. jan. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy labrador is megtenné neked! Azt szerintem könnyen ajánlhatom kezdő kutyatartóknak is, mellesleg a menhelyen is lehet kapni, és egy kutya jellemét nem feltétlen a törzskönyve és az ára határozza meg!

Nagyon jó kutyákat lehet menhelyen is venni, de ha csak menőzni akarsz vele, akkor még gyűjthetsz rá valót.

2012. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben felvenném fajtamentőkkel a kapcsolatot, sajnos sokszor kerül hozzájuk kölyök...a pénzt pedig nekik is adhatod!
2012. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!