Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen sportot lehet űzni vele?

Milyen sportot lehet űzni vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval lesz egy kutyánk a menhelyről,viszont az egyik lába törött,már megműtötték :) És az lenne a kérdésem milyen sportokat lehet majd vele űzni?Előre is köszönöm! :)


2012. jan. 14. 15:53
 1/10 A kérdező kommentje:
angol agárról van szó!
2012. jan. 14. 15:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha teljesen rendben van a lába, akkor canicross, bikejöring, frizbi, agility vagy csak sima futás, kocogás. Mondjuk van még a dog dancing is, de bevallom fogalmam sincs, hogy az hozzád és a kutyához mennyire állna közel :)
2012. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát,versenyezni már nem fog :) Ezek nagyon jó ötletek :) Az obidance az micsoda tulajdonképpen?:)
2012. jan. 14. 16:07
 4/10 A kérdező kommentje:
obidance helyett canicrosst akartam írni :)
2012. jan. 14. 16:08
 5/10 anonim ***** válasza:

szia!


A canicross olyan, hogy egy rugalmas kötéllel hozzád van kötve a kutya, (a derekadhoz) és együtt kell futnotok úgy, hogy a kutya húz téged. Ismernie kell a gyorsíts, lassíts, balra, jobbra stb vezényszavakat is.

2012. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szia!

Köszönöm szépen!Hát nem is tudom,milyen sportot érdemes elkezdenem majd Vele :)

2012. jan. 14. 16:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz futni, akkor canicross, ezt csinálhatjátok akármilyen hosszú távon, amíg bírjátok. Ha inkább bicikli párti vagy akkor bikejöring, csak túl ne futtasd :).

Ha ennyire nem vagy aktív, akkor frizbi, de ha csak elmentek sétálni és közben labdáztok az is megmozgat téged és a kutyát is.

Esetleg úszás, de azt azért nem teljesen közös tevékenységként ajánlom :)

Canicross:

[link]

2012. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Hát szerintem a biciklis vagy frizbis megoldás lesz :) Egyébként az első kutyámmal még úszni is együtt úsztunk :)))
2012. jan. 14. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egy angol agár mennyire rajong a frizbiért. Szerintem érdemes lenne kipróbálni a coursinget. [link] Ez egy direkt agaraknak kitalált sportág.
2012. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem versenyezhet,a lába miatt,de köszönöm!Ismerem a sportot :)
2012. jan. 15. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!