Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez kutya keverék?

Ez kutya keverék?

Figyelt kérdés

Vagy ez havanese?

És egy 13/L-nak bullterrier vagy havanese lenne a jobb? (első kutya)


2012. jan. 14. 20:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Kép?? A kor független a lényeg hogy ennyi idősen van -e elég határozottságod, erélyességed. Te aztán jól beleválasztottál a két fajtába. :D Én a bullterriert választanám mert lenyűgöz a mozgása és testfelépítése. A feje ahogy kinéz már mellékes! :)
2012. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem bocsi itt van: [link]
2012. jan. 14. 20:43
 3/30 anonim ***** válasza:

Bullterrier? Ne viccelj már.. Az nem első kutyának való, főleg nem egy 13 éves kislánynak. Maradj a Havanesénél, nagyon aranyos kutya, könnyen nevelhető, tanítható, de ha elrontod a nevelését se harapja le a kezed:)

Nekem is az van, tündéri kutya. Semmi agresszió nincs benne, ha kiveszem a kaját a szájából még csak rám se morog. Pedig nem vagyok egy nagy kiképző.

Azt válaszd, a Bullterrier is nagyon aranyos, de sokkal nehezebb megnevelni. Aztán ha nem sikerül adhatod be a menhelyre, mert agressziv...

23/L

2012. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
köszi akkor majd nagy koromba
2012. jan. 14. 20:45
 5/30 anonim ***** válasza:
69%
Már elnézést, de ez a bullterrier vs havanese kérdés kb olyan, mint ha valaki azt kérdezné, hogy szolíd dízel Opel Corsát vegyen-e vagy Porsche 911 Turbót. Kezdőjogsihoz.
2012. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Egy kölyökről annyira nem lehet megállapítani semmit hogy az nem igaz. Amúgy sztem havanese.

Jajj kérlek, bullterriert neveltem mikor 12 voltam. Egy átlag kutya, vagy valamit nagyon el kell cseszni hogy agresszív legyen. Gratulálni tudok csak ha te így jártál. Minden csak nevelés kérdése. Egy 13 éves lány is ugyan úgy meg tud nevelni egy kutyát mint bárki más. Bár tényleg most látom hogy első kutya. Bár ha jobban belegondolok hogy egy németjuhászt sétáltattam mikor 13 voltam... Részből viccesen néztünk ki, részből meg néztek hogy a nagykutya miért nem húz el, és hogy szót fogad (az volt a második kutyám) A lényeg hogy törődjön vele és sokszor ismerkedjen új kutyákkal így megfelelően lesz szocializálódva. Ja és fontos hogy nagy és kis kutyákkal is találkozzon nem meg különböző fajtákkal. Sose féltsük a kutyát, mert abból lesz az agresszió és a bizonytalanság a kutya részéről is. A legrosszabb azt nézni amikor a kislány felkapj a kutyáját. Hát kérem szépen, ne csak a saját érdekeinket nézzük már! Írok még ha kell de nem akarok papolni.

2012. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
* na meg
2012. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
54%

törzskönyv nélkül = szaporított korcs....


[link]

2012. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Akiteki ***** válasza:
100%

Törzskönyv nélkül pénzért adják. Ne vedd meg!!

Ugyan miért ne tudna egy 13 éves lány egy bullterriert megnevelni?

Jó vicc, hogy sokkal nehezebben kezelhető fajtákat ajánlgatnak itt boldog-boldogtalannak, csak azért mert divat.

Nálunk meg husky volt az első kutya. És 8 évesen járt vele a lányom kutyasuliba.

Nem a koron, hanem a hozzáálláson múlik. Van, akinek 40 évesen, sokadik kutyának sem való csak plüss.

2012. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
ha mindenféleképpen fajtatisztát akarsz venni, akkor elsőnek is nem szaporítótól kéne venned (amire "nagyszerű" példa a linkelésed), mert később nagyon meg fogod járni miatta, hanem tenyésztőtől vedd, törzskönyvvel
2012. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!