Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kezdett el ugatni? És...

Miért kezdett el ugatni? És hogyan érjem el, hogy ne ugasson?

Figyelt kérdés
Mopsz kutyusom van, erről a fajtáról köztudott, hogy igazán csendes fajta. Sajnos az utcánk tele van neveletlen, minden sz.ron ugató kutyával. De szó szerint. Szegény kutyákkal nem foglalkoznak abszolút, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy ezt a mi kutyánk hallja és újabban ő is rázendít. Valami tanács?

2012. jan. 14. 22:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Idióták. Ti nem értelmezitek vagy ha igen is, akkor is rosszul. A csöppnyi, pici kis makkdiónyi agyaddal, vagy agyatokkal azt hiszitek "az összes egy kutya".... Aki azt hiszi, ha ért egy kutyához ismeri az összest....


Kérlek benneteket csak az olvassa el, aki tudja értelmezni! Köszönöm!


Rendkívül jó természetű, nyugodt és kiegyensúlyozott. Szereti a gyerekeket és sosem agresszív. Kiválóan tartható lakásban, sőt rövid orra miatt nem élhet egész évben a kertben. Az orr sajátossága, azon röfögő és prüszkölő hangok, amelyek oly jellemzőek rá. A mopsz igazi családi kutya. Kedves, kiegyensúlyozott és nyugodt. Nem zavarja a szomszédokat, ugyanis CSAK RITKÁN UGAT, de nem bírja a nagy meleget és hideget. Szereti ha többen is vannak, így tud kivel játszani.


A VÉGE AZ ÉRDEKES! HOGY RITKÁN UGAT!!!!! És igen(!) errefelé igen neveletlenek a kutyák, de ebben is úgy okoskodnak az átlagemberek (!), hogy halvány lila fogalmuk sincs arról, hogy ERREFELÉ milyenek a kutyák, gondolják a kutyának az a dolga, hogy ugasson. Igen ám, de egy jól nevelt kutya akkor ugat, ha van oka! Még egy tipikusan házőrzésre tartott is...... SZÖVEGÉRTELMEZÉS bazeg.... -.-"""""" Még mindig kiakaszt.

2012. jan. 15. 11:44
 12/23 A kérdező kommentje:
Amit bemásoltam az a mopsz viselkedése és jelleme, és mielőtt valaki elkezdené saját gondolatmenetét: IGEN, általában mindegyik ilyen, vagy csak kis számban nem, mert így vannak ugye tenyésztve.... Az enyém is ilyen volt, amíg az utcabeli kutyák nem keltették fel a figyelmét.
2012. jan. 15. 11:47
 13/23 Akiteki ***** válasza:
Múltkor csengetett a postás és valami rejtélyes okból a szomszéd pulijai nem kezdtek el őrjöngeni. Lehet, hogy bezárták őket, vagy nem tudom. De a postás nagyon csodálkozott, hogy nálunk sincs hangzavar, nem pofáznak vissza a kutyáim a másiknak. Nekem is ez a normális kutyaviselkedés, nem az, hogy őrjöng minden mozgó falevélre. És igen: ha eleget foglalkozik vele a gazda, akkor nem lesz ilyen ugatógép kutyája. Akik a mi környékünkön ordítanak, soha nem tették ki a lábukat az udvarról, a nagy részük ott is láncon van.
2012. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Milyen dolog már az hogy nem hagyod ugatni a kutyádat. Jó hogy nem akarod már azt is megtíltani neki hogy ne szarjon. Kutyáknál olyan az ugatás mint az embereknél a beszéd. Ne magadat nézd mindig, szerintem a kutyádat is irritálja a pofád, Lehet a őt is idegesíti ha te pofázol más emberekkel! örülj hogy nem harapott eddig jól bokán.
2012. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Anyádat sértegesd kis köcsög.
2012. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

És igenis én jól értelmeztem a kérdést!Te magyarán a körülötted kutyát tatokat leszóltad ennyi.

Mert ha valaki hagyja ugatni a kutyáját az már nem jó gazda...


És most légy szíves értelmezd az eddigi hozzászólásokat a csöpp kis agyaddal mielőtt ok nélkül sértegetsz.

2012. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hát de nyominger vagy. :D Márpedig rosszul értelmezted a kérdést, nehéz a felfogásod, nincs ezzel gond, csak akkor inkább ne irogass ide. :D Idióta vagy, ennyi vagy azt kész. :D És igen, leszóltam a körülöttem lévő kutyatartókat, úgy ahogy mondod. De a beszűkült látóköröddel ismét nem tudtad értelmezni, hogy miért. :D Nehogy elfogadd más nézőpontját. Megnézném a kutyádat. :D
2012. jan. 15. 22:10
 18/23 A kérdező kommentje:
Érdekes, azért volt aki megértette, hogy mi is a kérdés mondanivalója. Olvasd el Akitekit, hátha segít, jól olvasd el, akár 2x-3x is, biztos ami biztos. Optimista ember vagyok, én még bízok benned! :D :D
2012. jan. 15. 22:12
 19/23 anonim ***** válasza:
"Sajnos az utcánk tele van neveletlen, minden sz.ron ugató kutyával. De szó szerint. Szegény kutyákkal nem foglalkoznak abszolút, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy ezt a mi kutyánk hallja és újabban ő is rázendít. Valami tanács?"
2012. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Sajnos az utcánk tele van neveletlen, minden sz.ron ugató kutyával. De szó szerint. Szegény kutyákkal nem foglalkoznak abszolút, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy ezt a mi kutyánk hallja és újabban ő is rázendít. Valami tanács?"


Akkor kifejtem hülye gyerek...

Te IGENIS leszóltad a körülötted lévő kutyákat a gazdáikkal együtt!

ÉS hiába tetted oda hogy "de nem is ez a lényeg a mi kutyánk hallja és újabban ő is rázendít. Valami tanács?" akkor is leszóltad őket..

2012. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!