Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kezdett el ugatni? És...

Miért kezdett el ugatni? És hogyan érjem el, hogy ne ugasson?

Figyelt kérdés
Mopsz kutyusom van, erről a fajtáról köztudott, hogy igazán csendes fajta. Sajnos az utcánk tele van neveletlen, minden sz.ron ugató kutyával. De szó szerint. Szegény kutyákkal nem foglalkoznak abszolút, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy ezt a mi kutyánk hallja és újabban ő is rázendít. Valami tanács?

2012. jan. 14. 22:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
És ha a kutyák csak akkor ugatnának ha okuk van rá sok kutya életében nem ugatna semennyit se...
2012. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Hát te elmebeteg vagy! :D


Hogy próbálkozik felfogni a mondataimat! x DD Ez azért tiszteletreméltó bevallom. :D

Na szóval... Én írtam, hogy IGEN, leszóltam. Na de ééés? Ha leszóltam, hát leszóltam: Szívem joga úgy hiszem, pláne, ha tényleg nincsenek megnevelve. Ez egy tény. Ez egy megállapítás, bárki megállapíthatja, akit picit is érdekel ez a dolog és még van is hozzá kellő intelligenciája. Nincs ebben semmi. Plusz igen, miért ne látnám be, ha így van és ha PONT ez a bajom (ez hat a kutyámra ugye)! -.-" -.-" -.-"

2012. jan. 15. 23:37
 23/23 A kérdező kommentje:

Az meg megint csak egy felfogási nehézség nálad/tok, hogy -és jól figyelj, esélyt adok rá, hogy értsed, mert látom nagyon próbálkozol-, MIKOR van oka ugatni egy kutyának....

..... Szóval akkor van oka ugatni egy kutyának, ha veszélyt észlel, lásd ilyen: Cigányárus, aki becsenget a kacatjával, oktalanul gazdát zargató emberke, definiálhatatlan veszélyérzet, akár betörő, vagy más zavaró, idegesítő dolog. De(!!!) ha egy ártatlan szegény gyerek, nő, férfi, biciklis, gyalogos elmegy már az utca másik oldalán ne ugasson már egy kutya. Vagy ha ráesik egy hópihe, leesik egy falevél!


Nah... Még mindig nem érti kedves válaszadó?!

2012. jan. 15. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!