Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen élményeitek vannak a...

Milyen élményeitek vannak a buszon, metron, stb?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy akik nagyobb testű kutyákkal (bulldog, pitbull, bullterrier, boxer, rottweiler) utazik tömegközlekedéssel, mennyire kapnak megjegyzéseket, hogy harcikutya, minek hozza emberek közé meg ilyenek?
2012. jan. 15. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Haveromnak rotija van nekem német juhászom teljesen fekete. Szoktunk villamosozni meg buszozni ugye szájkosár kötelező, általában hátra megyünk megjegyzést nem kapunk de nem igazán jönnek közel hozzánk. Egyszer kaptunk megjegyzést egy ittas csapattól akik nem a nyáron barnultak beszóltak ,hogy azt hiszitek hogy a kutyák megvédenek meg elkezdtek előttünk csapkodni. De mi csak röhögtünk bár ha levettük volna a szájkosarat lehet hogy nem lettek volna olyan kemények. De ezt eltekintve nem nagyon volt különösebb gondunk.
2012. jan. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kaukázusi juhászkutyával jártam dolgozni napi szinten fél évig és egyszer volt gond, amikor egy vak öreg nő pont oda szált fel egy kisebb kutyával. (~Szabály~ egy buszon egy kutya.)


Dél-Pesten busszal átszállással és vagy fél óra volt az út egy irányba.


Váltótársamnak többször beszóltak, pedig ő csak egy német juhásszal járt.


Fellépés kérdése. Akarom mondani rajtad és kutyádon múlik.

2012. jan. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem labradorom van elég sokat bkv-ztunk.hát nekem csak rossz tapasztalataim vannak.már gyomorgörcsöm van ha valahova magammal viszem a kutyát.rálépnek,belerúgnak,beszólnak vidd már az útból,miért kell kutyával felszállni.. stb minket folyton terrorizálnak a kedves utasok..
2012. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne vágj potenciális áldozat fejet!


Amúgy a kutyával én is mindig úgy állok, hogy rajtam kívül más nem férne hozz, bár az is igaz hogy ő sem máshoz. Tapasztalan koromban egyszer elő fordult, hogy pont ez a kutyám (a kau) beszagolt egy nő alá, ami még rosszabb, hogy az orrával kissé meg is emelte a nőt, vagyis részben arra késztette. Bár szerencsémre csak mosolyba torzult fejeket vágtunk, más következménye nem volt. És elnézést kértem hogy a fehér nadrágját a kutyám össze taknyozta (gondolom gondolta hálistenek nem ott ahol alá nyúlt, hanem combján, aztán ezért is volt megbocsátó a nő)

2012. jan. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!