Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Divat az Amstaff?

Divat az Amstaff?

Figyelt kérdés

Úgy emlékszem írta valaki valamelyik kérdésnél, hogy az amstaff divatkutya.

Valóban rengeteg kérdést látok itt amstaffokról, viszont az utcán nem igazán találkozom velük (legalábbis itt, ahol én lakom).

Illetve az AKC legnépszerűbb kutyák listáján 2008 óta (korábbit nem néztem) nincs a top10-ben sem.


Szeretném ha a következő kutyám egy amstaff lenne, mert nagyon tetszenek, de nem szeretném, hogy divatkutyázzák.


Ti mit gondoltok? Divatkutya az amstaff? Felétek sok van?


2012. jan. 15. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az sajnos..néz csak meg pl jogofás.hu-t mennyi amstaff van a hirdetésekben szaporítják őket ész nélkül..
2012. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*nézd
2012. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felénk akad jó néhány, ráadásul mivel falun élek, sajnos többnyire vagy gyereknek vett, megunt kutyákról van szó, vagy mindegy, csak félelmetes külseje legyen, hogy ne törjenek be... ilyen hozzáállásokkal találkozom, ami persze nem jó, mert nem egy olyan kutya fajta szerintem, ami jó kezekben van, ha nem nevelik meg tisztességesen!
2012. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú. Mondjuk emiatt nem fogok más kutyát választani, de nem örülök neki :)
2012. jan. 15. 12:22
 5/9 Tyler913 ***** válasza:
100%
Sajnos divat,ráadásul különösen vonzza a bunkó gazdikat.Én is amstaffos vagyok,és rossz látni,hogy szeretett fajtámat ész nélkül szaporítják,és hogy milyen emberekhez kerülnek jobb sorsra érdemes kiskutyák...
2012. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az!! Én faluban lakom de összesen 10 Amsteff van.
2012. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Amsaff
2012. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az. A házban élő srácnak van, és még azt sem tudta, milyen fajtájú, azt mondta, pitbull...:O
2012. jan. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sok szemét roma csak azért veszi,hogy harcra nevelje és pénzt szerezzen harcoltatásbol.
2012. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!