Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok ingyen golden...

Hol találok ingyen golden retrievert? (sürgős)

Figyelt kérdés
keveréket,Budapesten élek,menhelyről nem szeretnék,a legtöbb hirdetős oldalt végig néztem
2012. jan. 15. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:

SEHOL.


keverékeket találsz ingyen.

igazi goldent nem.


és miért ilyen sürgős?

2012. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fajtamentőknél.

www.retrieverhelp.hu


A kutyáknak nincsenek papírjaik, mert úgy mentették őket. Szerintem fajtatiszták, csak ugye igazolni nem tudják. Ivartalanítottak, úgyhogyha szaporításra kell, ne is álmodj. Ők nem ilyen gazdára várnak. Hanem valakire, aki végre sereti őket, és élete végéig vigyáz rájuk.

2012. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

*szereti

*életük végéig

2012. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(A fajtamentőknél is illik adományt adni.)
2012. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és mellesleg ha így fogalmaznád meg az igényedet egy kutyára, kiröhögnének és becsapnák az orrod előtt az ajtót.
2012. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
úgyértve golden retriever keverék kutyát,másik kutyám mellé
2012. jan. 15. 13:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi történt, hogy olyan extra sürgős beszerezned egy másik kutyát, és pláne ingyen? Ne haragudj, de nem nagyon értem a dogot.....
2012. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó annyira nem sürgős,de szegény kutyám néha unatkozik,NEM VAGYOK SZAPORÍTÓ,ha arra gondolnátok,kan kutyám mellé kant szeretnék xĐ
2012. jan. 15. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk vidd el sétálni :) Más kutyák társaságába játszani... De egyáltalán nem lenne baj, ha befogadnál egy másik kutyát, nem akarlak lebeszélni, nemes gondolat :)
2012. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
naponta 1 óra séta van ideáig,de azt akarom,hogy sose unatkozzon
2012. jan. 15. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!