Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Információ kellene erről a...

Információ kellene erről a kiskutya tenyésztőről. Csalás áldozata lettünk?

Figyelt kérdés
Törpe német spiccet hirdetett 20 ezer forintos áron, 2011 szilvesztere előtt 1 nappal átvettük a kiskutyát tőle személyesen a Köki parkolóban, Budapesten. Elmondása szerint "törpe német spicc", viszont mi első kiskutyánk révén nem figyeltük az akkor 8hetes kutya külső jegyeit eléggé. Lekonyuló fül, nem dús szőrzet. A tenyésztő elmondása szerint majd megnő, ilyen pici korában még nem nő neki annyira. A hirdetéseibe feltett képeket más hirdetésekből lopta mint utólag kiderült, és úgy árulta a kiskutyát. Szinében, és méretében akkor még hasonlított a hirdetésben lévő képekre, viszont most hogy 2-3 hete nálunk van, kiderült ez a kutya nem törpe német spicc, ahogy nő egyre jobban nem hasonlít a spiccekre. A tenyésztő nekem a telefonba azt mondta, a Köki terminállal szembeni 10 emeletes ház valamelyikében lakik, illetve a keresztneve Tamás (ha ez igaz)! Telefont nem veszi fel, nem érem el sehogyan. Aki tud valami információt kérem irjon privátot vagy ide is írhat, mert így 1 keverék kutya nem 20 ezer forintot ér, hanem kb 0-5ezer forintot. Nem a pénz miatt idegeskedek, hanem hogy átvágott csúnyán és nem elérhető.
2012. jan. 15. 12:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

jobban uténa kellet volna nézni 20ért tenyésztő nem árul kutyát főleg nem parkolóban

te egy keveréket vettél a ,,tenyésztő,, azthitte, hogy majd hasonlítani fog a spiccre mert feltehetőleg egyik szülő az

2012. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Mégis mit vártál egy húszasért? Most komolyan... Díjnyertes kiskutyát.


olcsokutya.hu


Olvasgasd. Rád fér.

2012. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
nézzetek szét a spicc hirdetések között, mind 20ezer forint körül van. Nem díjnyertes kutyát akartunk, hanem fajtatisztát!
2012. jan. 15. 12:46
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Fajtatisztát nem kapsz tenyésztőtől 20k-ért.
2012. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Najó.

Az előbb kicsit bunkó voltam.

Szóval:

1. Egy rendes tenyésztő 12 hetesen adja oda a kiskutyákat

2. Papírokat is kapsz hozzá. Egy kutya akármilyen szülei is vannak csak akkor fajtatiszta, ha törzskönyvezett. Ez a törvény.

3. Nem egy parkolóban adja oda.

4. Nem hirdető oldalakon próbálja rádsózni a kicsiket, hanem általában saját weboldala van.

2012. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Akkor nem tenyésztő ez,én nem tudom már ki ez. Rákerestem a telefonszámára, és több kiskutyát is árul, ezért gondoltam. Az összes törpe spicc 20körül van, akkor mi alapján választottam volna??? Nem vitatkozni szeretnék, hanem a figyelmet felhívni rá és megtalálni az illetőt
2012. jan. 15. 12:49
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy VALÓDI tenyésztő honlapja.


[link]

2012. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gané szaporító volt. Komolyan gondoltad, hogy egy tenyésztő a parkolóban fog neked kutyát átadni??
2012. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
azokat a hirdetéseiet alapból betiltanám mikor odaírják, hogy fajtatiszta tk nélkül...
2012. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos tuti, hogy átvágtak, és szerintem a neve sem Tamás, és nem is a szemközti házban lakik...

Esélytelen, hogy megtaláld, ha csak nem egy másik hirdetésére jelentkezel úgy, hogy ne sejtsen meg semmit.


De a pénzedet már nem fogod visszakapni, be is perelheted akár, fogadok nem lesz rá bizonyíték.

(Hacsak nem íméleztetek.)


Az a pénz legyen tanulópénz.


Remélem, a kutyust azért megtartjátok...


És én rögtön, most azonnal elvinném az állatorvoshoz, mert lefogadom, hogy az oltásai sincsenek meg és féreghajtót sem kapott.

Akkor pedig elkap egy Parvot, és 1 héten belül lesz egy halott kutyátok, akiért 20.000 forintot fizettetek.

2012. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!