Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani olyan szerkeszt...

Tudtok mondani olyan szerkesztőt, amivel lehet csinálni neveldét? (NEM WEBOLDALT! ) Már nagyon értek a programozásokhoz.

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna csinálni egy neveldét,de rájöttem,hogy ehhez program kell. Ha lehet INGYEN-t mondjatok! NAGYON ÉRTEK! MINDIG ÉN ÁLLÍTOK BE MINDEN FÉLE PROGRAMOT!
2012. jan. 15. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Ingyen!


(azt mondtad hogy ingyen-t mondjak)

2012. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 maoamom ***** válasza:
Szerintem itt nem tudunk segíteni... ez a kutyás rész, kutyatartóknak, kutyaszeretőknek. Írj az informatikai részbe, ott tudnak neked biztos segíteni programozással kapcsolatban! Az mind egy, hogy állatos programot akarsz vagy sem...
2012. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: Szerintem menj el fizika tanárhoz,az majd segít értelmezni a mondatokat.

A másodiknak: Köszikee :)

2012. jan. 15. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már elküldöd egy tanárhoz, miért nem Magyar tanárhoz? Mert szerintem a mondat értelmezés nem a fizika része.
2012. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ejbenjaro válasza:
Hmm, ha ennyire értesz mindenhez, akkor minimum tudnod kellene, hogy melyik programnyelvre van szükséged ahhoz, hogy egy ilyen programot előállíts... A szerkesztő pedig tulajdonképpen mindegy, hiszen valószínűleg azt fogod használni, ami leginkább passzol majd a választott programnyelvedhez...
2012. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Omg :D Bírom, amikor egy 11 éves kis puhapö(c)s azt állítja, hogy programozni tud. Ha valamiben ki akarsz tűnni, akkor tudnod kell a korlátaidat.


Mellesleg nem olyan rózsás a dolog, mint hinnéd. Domain: 3000Ft, Hoszting 20000Ft / év, csak hogy átlagos árakat mondjak (.hu). Ezenkívül privát regisztráció a domainhez: 1500Ft. Valamint PHP programozás kezdőknek c. könyv: 3900Ft, Tanuld meg a MySQL-t 24 óra alatt c. könyv: 6900Ft, 5 év webfejlesztési gyakorlat - felbecsülhetetlen :DD


Egyébként megcsinálom a neveldédet 70.000 forintért (mármint a programozását, az üzemeltetés külön dolog). Számlaképes vagyok.


Bevételed az oldalból nem lehet, mert 11 évesen vállalkozásod se lehet, de még a Google Adsensere se engednek be :P Mindjárt el is ment a kedved az egésztől, ugye? ;)

2012. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Menjen el FIZIKA tanárhoz? Nem vagy felsőben, az szinte biztos!
2012. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!