Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet tenni valamit?

Lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés
a kutyám kb 14 éves, egy hete nem eszik semmit. kihívtuk az állatorvost, kapott négy injekciót, és vitamint. a bordája meg mindene látszik. összezúztuk a kaját, pépesítettük meg minden, de alig.eszik. valami teendo vagy tipp,tanács?
2012. jan. 15. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát etesd fecskendővel vagy kanállal mert így éhen fog halni.


Mikor a Komondorunk beteg volt az e akart enni én kanállal etettem.



A mamámék Kuvasza volt ilyen mint a tiéd tavaly. Az 18 éves volt de őt sajna el kelett altatni mert beteg volt és ő se kart enni. Hogy ne szenvedjen tovább ők el altattaták mert a doki akármint csinált vele nem jött helyre. Azt meg nem akarták hogy éhen haljon....

2012. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:
Szabadíts meg a szenvedéseitől szegényt. Nagy fájdalmai lehetnek.
2012. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most mivel etetitek?


szénhidrát ne legyen benne, fehérje viszont mehet dögivel.

természetesen pépesítve.

Zöldséget sem kell most nagyon kapnia.

Krumplit egyáltalán ne. Rizst sem adnék most.


Igazából a legtutibb a jól megfőzött pipihusi lenne levével együtt pépesítve.

Akár fecskenővel adagolva...


Legalább 1 hétig kapja ezt.

És nagyon figyeljetek, hogy eleget igyon!


nem biztos, hogy jó, amit mondok, de szerintem így lenne logikus.

2012. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2012. jan. 15. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen kutya? 14 évesen már elég idősnek számít. Ha az állatorvos sem tud mit tenni és nem eszik, akkor talán jobb lenne elaltatni. Nyilván etethetitek fecskendővel, de érdemes elgondolkodni, hogy mi lenne a jobb neki.
2012. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában a nem evés, fogyás,a vese betegsége miatt szokott előfordulni. Idős a kutyád, előfordulhat, hogy a veséje felmondta a szolgálatot. Ha nem eszik, nem lehet rajta segíteni sajnos.
2012. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem eszik, legyengül és sajnos csak idő kérdése és végelgyengülésben elpusztul.

Érdemes lenne az állatorvossal konzultálni, szerintem ő is az altatást javasolná, akármilyen nehéz és szomorú dolog is, de egy kutyát nem lehet sokáig kanállal etetve életben tartani.

Nagyon sajnálom, tényleg!

2012. jan. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...szegény este elpusztult :'( :'( :'(
2012. jan. 16. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!