Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák meg tudják állapítani...

A kutyák meg tudják állapítani szagról, hogy ki a jó ember, és kivel kell vigyázni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen IGEN a válasz.
2012. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem is, csak kíváncsi vagyok mások véleményére is.

Láttam egyszer egy olyan kutyát, aki sokmindenkire ugatott vagy közömbösen viselkedett velük, és ez a kutya egyszer csodák csodája nagy örömmel fogadott egy olyasvalakit, akit biztos, hogy még soha életében nem látott, szinte felugrott rá örömében.

2012. jan. 15. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
ha te tüzelő szuka mellet voltál akkor te a kan kutya számára jó ember vagy.
2012. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kimondottan "rossz arcú", nagyhangú emberről a kutyák érzik, hogy jobb vele óvatosnak lenni, de egy mézesmázos, magabiztos, édelgő hangú emberről nem feltétlenül, hiába oson be éppen, hogy kifossza a házat.


Nyilván a kutyák közt is vannak, akiknek jobban működnek az ösztöneik, illetve az emberek hormonális változásaiból, vagyis a szagából jobban értenek, mint mások. (Vannak olyan debil kutyák, hogy elég egy kedves szó, és már loholnak is az először látott ismeretlen felé, az ilyet nem csoda, ha ellopják.)

2012. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!