Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A magyar vizsla kölykök...

A magyar vizsla kölykök meddig lesznek kimondottan játékosok? Ezt úgy értem, hogy az enyém 11 hetes és érti ha azt mondom neki, hogy NEM! A harapásra, abba is szokta hagyni, de néha megfeledkezik magáról.

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

A vizsla kimondottan egy örök gyerek típusú kutya. Ha nem játékos fajtát akartál, akkor rossz választás volt. Ez a fajta ilyen.

De 11 hetesen még nagyon fiatal, igazi, normális engedelmességet minimum csak fél éves korától várj el tőle.

2012. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Örökké. Ismerek 12 éves vizslát, és igaz, hamarabb elfárad, de még mindig úgyanolyan boldogan rohangál a kisebbekkel. Ezek a kutyák örök fiatalok :)
2012. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt várod egy 11 hetes vizslától hogy minden kívánságodat lesse? :) szerintem egész életében játékos marad, csak majd lehet hamarabb elfárad. majd ahogy írták előttem is, fél évesen már érteni fogja ha nem akarsz vele játszani, de most még nem. nagyon kölyök még :)
2012. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A játékkal nincs semmi bajom, mert jókat birkózunk, meg labdázunk. Még azzal sincs baj, ha bekapja a kezem, vagy kicsit harap, de van amikor nagyon belemerül a játékba és olyan erősen belém harap a hegyes fogaival, h elmegy a kedvem a játéktól. Olvastam olyat, ha nekem nem tetszik amit csinál hagyjam ott, vagy esetleg pöccintsem meg az orrát.
2012. jan. 17. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én vizslám 11 hónapos és még mindig játékos, sőt élete végéig az is marad. A tiéd nagyon pici még, az enyém is harapdált, de ha következetes vagy vele, leszokik a harapdálásról. Én azt csináltam, hogy felsikítottam és otthagytam gondolkodni (van egy másik kutyám, ugyanezt csinálta ő is), 4 hónapos korában már nem akarta rágcsálni a kezünket. Ilyenkor próbálgatja a határait, a kis tejfogait és sokat rágcsál, nekünk kell megtanítanunk neki mit lehet rágcsálni és mit nem. Az enyém nagyon szerette a rongycsomókat és kölyköknek készült ehető-rágható dolgokat.
2012. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az enyémnek is van egy összecsomózott pólója azt imádja meg egy érdekes kicsit édeskés illatú gumijáték kimondottan kölyköknek.
2012. jan. 17. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kutyáim 6 évesek, és olyanok mint a gyerekek. Mindegy, mi van csak a labda meglegyen.
2012. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az egyik vizslám 12 éves, ha belelendül még mindig gyerek. Ha csak a harapdálással van baj akkor szerintem Neked kell jobban odafigyelni, amikor kezdi elveszteni a fejét akkor kell otthagyi nem kell megvárni amíg eldurvul a játék.
2012. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!