Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlotok, milyen pórázt...

Mit ajánlotok, milyen pórázt vegyek egy vizslának? És mennyi be kerül egy kör alakú kutya ágy, amit leraksz a földre és belefekszik. :D

Figyelt kérdés
:)(komoly válaszokat kérnék)
2012. jan. 17. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy bőr, vagy textil póráz. Utóbbit ha szerencséd van akár pár száz Ft-ból is megúszhatod és tartós, persze ne S-es méretet vegyél neki :).

pl ilyet: [link]

De flexit semmiképp, és kerüld a felesleges dolgokat rajta (plussz karikák...).

5-6ezer Ft-tól akár 20ezerig is lehet venni (de szerintem még többért is)

2012. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Red Dingo pórázak nagyon jó minőségűek :)


Kör alakú kutyaágy pedig méregdrága.

Nem tudom mekkora helyetek van, de mi egy 90x180cm hosszú ágyszivacsot raktunk le a kutyánknak a földre, ahogy néztem még újonnan is töredéke árban a kutyafekhelyeknek..

2012. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normál textil vagy ből, másfél méterest.


Mi ovális fonott kosarat vettünk a kutyának (nagyon jó áron volt, magyar termék és a kegnagyobb előtti méret volt kb 3000Ft a Corában) és abba ment bele a pokróca, az alá meg két régi fonott szőnyeg, h kényelmesebb legyen.

2012. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezzel egy jó ötletet adtál !!!!Köszi!!
2012. jan. 17. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb a fonott kosár, ha elég vastagon kibéleled alulról. A legtöbb hőt a föld felé veszíti a kutya, arrafelé kell jól leszigetelni.

Pórázból textil vagy bőr 1-1,5 m-es, és valami kényelmes, könnyű nyakörv.

2012. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!