Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A féregtelenítő tabletta...

A féregtelenítő tabletta mindig "meghajtja" a kutyát, vagy csak ha volt benne féreg?

Figyelt kérdés
Vagy mindig lesz (lehet) hasmenése, féregtől függetlenül? Mert apósom szerint csak akkor, ha volt benne, mert a féreg védekezésként valami mérget bocsájt ki magából. De szerintem amúgy is erős béltisztító. Szerintetek?
2012. jan. 17. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. A mi kutyánknak nem lett hasmenése pedig férges volt a testvérét viszont meghajtotta. Ez függ attól is hogy milyen féregtelenítőt adsz neki és hogy reagál rá. De nekem most 3 kutyám van és egyiket se szokta meghajtani.
2012. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta az állatorvos, mikor beadta a tablettát, hogy 2-3 órát sétáljak vele, mert hasmenése lesz. És lett.
2012. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
A féregtelenítő nem úgy működik, hogy meghajt, attól a féreg még vígan ellenne odabent. :)
2012. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk ugyan nem volt férges a kutyánk, de sose volt hasmenése a féreghajtótól (eddig 3félét kapott). Szerintem kutya függő is a dolog.
2012. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 17. 13:53
 6/8 compactegon ***** válasza:
miénk sem f#sott tőle soha.
2012. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
Nálunk meg folyton hasmenésük van a féreghajtáskor.
2012. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk soha nem volt hasmenése egy kutyának se a féreghajtótól. (Mondjuk az én kutyám még a paraffinolajtól sem fosott...)

Szerintem az is befolyásolja, hogy egyénileg mennyire érzékeny, illetve hogy milyen márkájú tablettát használsz.

2012. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!