Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amseffet lehet öltöztetni?...

Amseffet lehet öltöztetni? Illetve mit szóltok a Tyson névhez?

Figyelt kérdés

3 hóapos Amerikai Seffordshire Terrier kutyusom van, arra lennék kíváncsi,hogy illik-e vagyis nem ciki öltöztetni? nem ilyen rózsaszín cuccokra gondoltam,hanem mondjuk ilyesmire:

[link]

[link]


CSak aíg el nem jön a nyár.És mit szóltok a Tyson elnevezéshez? szerintetek?


2012. jan. 17. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet!
2012. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha benti kutya és ilyenkor sokat vagy kint vele, akkor szerintem nyugodtan. Bár nekem ezek a kezes lábas ruhák nem igazán jönnek be, akkor már valami olyasmi ami nem "divatruha", hanem úgy van kialakítva, hogy a kutyát ne zavarja és melegen tartsa, esetleg legyen vízálló és fényvisszaverő.

pl valami ilyesmi:

[link]

De ez persze izlés kérdése.

A név meg tetszik, illik hozzájuk.

2012. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hú ezek nagyon jók:) ha valaki tud még ötletet adni, szívesen fogadom:)
2012. jan. 17. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább valami ilyen vagányt tudok elképzelni rajta:

[link]

[link]

Én mondjuk kezeslábas nem veszek neki, csak hátmelegítőt szoktam rájuk adni (labi + scnauzer).

2012. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Kutyát akarsz simogatni vagy textilt?
2012. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tuti valami military-terepszínű anyagból kerítenék neki kabátot. :) Rövid szőrű kölyökkutya, pláne fázós, ha lakásban lakik, nem ciki felöltöztetni a séták idejére, ha nagy hideg van.

A Tyson jó név, bár elég sok kutyát hívnak így, de ettől függetlenül tök jól hangzik, és illik is a fajtához.

2012. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!