Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktathatnám rá, hogy...

Hogy szoktathatnám rá, hogy kiállításon is állítható lehessen free styleban?

Figyelt kérdés

Nálunk a legtöbb bíró azt szereti, ha nem pakolgatom a kutyát, csak megáll jutalomra vagy valamire.

Az én kanom itthon szépen beáll egy kis száraz tápra is, kellően meg is nyúlik érte, de kiállításon nem érdekli a kaja, pedig ott lenne fontosabb.

Az eurodogshow előtt még azt is kipróbáltam, hogy előző nap kicsit korábban kapott enni, hogy már másnap délelőttre éhes legyen, de akkor sem érdekelte a kaja, maradt a pakolós beállítgatós módszer.

Van valami ötletetek?


2012. jan. 17. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Csipogós játék? Az enyém arra például nagyon figyel ha megcsipogtatom neki. Jutalomnak próbálj olyasmit adni, amit nem kap mindennap, például csirkehúst, ha szükséges, akkor a kiállítást megelőző nap teljesen hagyd ki az etetést.
2012. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez a felállás milyen fajtád van?

És az a baj h az enyém lefekszik vagy leül a játékra állítást meg mondani kell neki és mindig úgy áll meg mint akit odasz.rtak...

2012. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Golden..

A játékot megpróbálom, de szerintem lehet, hogy a harmadik állításnál megunja. Meg a bíróbácsi sem tudom mennyire fog örülni, ha a 4 éves kanomnak csipogok:P


Azért idegesít, mert itthon meg sétakor olyan szépen megáll.. Kiállításon sem eszeveszett, a parancsokat teljesíti, csak ezzel van gond..:/


Azért köszönöm, kipróbálom. Lehet, hogy kihagyom a kajálást, már azt se bánnám, ha leharapná a kezem a ringben xD

Ha valakinek még van ötlete, írjon:)

2012. jan. 17. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan csipogj neki, az is ugyanúgy jutalmazás, mint a kaja.
2012. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valami erősebb jutalomfalat. Pl sajt, főtt marhamáj kissé megszárítva.

Sok kutya van, amelyik nem szereti mutatni magát. Lehet, túl sok neki azon a napon a nyüzsgés is.

2012. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!