Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek bevált a klikker?...

Nektek bevált a klikker? Naponta mennyi időt klikkereztek a kutyátokkal?

Figyelt kérdés

Én is szeretnék venni egyet de tapasztaltaktól véleményt hallani először!

Légyszi segítsetek


2012. jan. 17. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, mindent csak klikkerrel tanítok a kutyámnak, trükköket, vizsgára feladatokat, stb. Nem kevés feladatot tud, bonyolultabbakat, könnyebbeket egyaránt.

Egyébként jól mutatja, hogy a klikker mennyire válik be, hogy most már a rendőrkutyákat is ezzel képzik ki.

Itt van korábbi kérdések közül pl. ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2531237-menny..

2012. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, de azért szerettem volna hátha látja ezt vki más is aki azt nem meg h többről tudjam priviben kérdezni!! És légyszives olyat írj ami a kérdéshez kapcsolódik! előre is köszi
2012. jan. 17. 19:46
 3/10 A kérdező kommentje:
a másodiknak viszont köszönöm :)
2012. jan. 17. 19:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, mióta klikkerezünk, félelmetes, hogy mennyire megnőtt a tanulási sebessége, pedig eddig sem volt buta. És nagyon élvezi.
2012. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi vettünk egyet mert kíváncsi voltam hogy használ e , az én kutyámnál látok fejlődést pl a szégyeld parancsszót ezzel tanítottam meg neki, azóta más trükköt nem taníttotam neki mert nem volt időm ,de amúgy eddig klikker nélkül is 3-4 nap alatt már egy szóra csinálta a trükökket.. tesóm kutyájánál semmit nem láttok hogy fejlődik...de amúgy nem klikkerezek mert szerintem e nélkül is lehet a kutyát tanítani,persze ha kutyasuliba jársz és kezdetekkor ezzel tanítodd a kutyád az jó ,mert láttam előadást a biosz tanárom behozta a németjuhászát és kölyök kora óta minden nap 1 órát foglalkozik a kutyával(mármint csak klikkerezést,mert játszik és sétáltatja is szóval napi 3-4 órát intenzíven foglalkozik a kutyával) és rendszeresen járnak kutyasuliba..oda jó ,de ha nem akarsz vizsgákra menni pl engedelmességi stb, én feleslegesnek tartom a klikert, de én is sokat olvastam mielött megvettem ,sok jót és rosszat is olvastam de gondoltam megveszem és kipróbálom ,nem voltam elájulva tőle, én 530 ft-ért vettem a fressnapfba...vegyél eggyet próbáld ki aztán rájösz jó e vagy sem ..ennyi pénz nem a világ..
2012. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is klikkerezünk 3 hónapos kutyával. Egyenlőre megy az ül fekszik gyere ide plusz félt a buszra felszállni leszállni meg pocsolyába belemenni ezeket is megtanulta. Különben a szomszédom rendőr és ő is klikkerrel tanította a kutyáját. Volt szerencsém látni gyakorlás közbe nagyon durva.:)
2012. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hovarju ***** válasza:
100%

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: igen bevált.


Először csak kíváncsiságból vettem meg és az elején nagyon zavart a használata. Nem tudtam mikor, mire klikkeljek, nem tudtam melyik kezembe fogjam a klikkert, a jutalomfalatot és a pórázt. Szóval főleg nekem volt macerás a kezdet. Aztán a kutyasuliban megtanítottak a használatára és sok videót is néztem, meg persze gyakoroltam a kutyámmal. Egyre inkább élvezem a dolgot és úgy veszem észre a kutyának is tetszik. Úgy hogy szerintem nyugodtan próbáld ki.

Sok sikert hozzá.

2012. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipp:Könyv:Vámosi-Nagy Nóra Klikk!
2012. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én soha nem használtam és nem is fogok.. a kutyám ennek ellenére közel 100 parancsot tud.

Semmi rosszat nem látok benne. Biztos jó lehet, meg egyszerű de én nem ugrálok érte. Persze van aki jobban szeret ezzel, én nem. Szerintem úgy általában nem lehet semmiről véleményt mondani mert minden a kutyától függ.

Kicsit eltérve a témától: Mikor megkérdezi hogy x fajta nyugodt e akkor sem tudsz általánosan mondani mert minden egyed függő.

2012. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a klikker !:)Én nekem van egy 4 hónapos kutyim és már tudja hogy ül és hogy áll meg hogy nem szabad feljönni a teraszra:))
2012. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!