Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a bullterrier mánia?

Mi ez a bullterrier mánia?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban rangeteg kérdés van róluk. Vagy csak egy-két ember ilyen kíváncsi és ők kérdezgetnek? Félreértés ne essék, szeretem ezt a fajtát, csak nem lenne jó, ha a plázacicák és a gizda csávók divatkutyája lenne akik nem tudják meg nevelni. Tényleg ilyen nagy divat lett bull tipusú kutyát tartani?
2012. jan. 17. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem már most sok húdecsávó vág fel ezzel a kutyával, és az említett réteg nőstényei(tyúkjai, libái, tojói, ahogy tetszik:D) is vele villognak, mert olyan "maffiás gengszterkutya"...


Azt várd ki, amikor mindenki KÁJjal rohangál...


A csivavák után pedig jönnek a kéthetes kiscicák, mert az még kisebb és még cukibb, aztán 4-5 hónapos korban mehet a szemétbe és jöhet az új icipicicukicica.

2012. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
"nem lenne jó, ha a plázacicák és a gizda csávók divatkutyája lenne akik nem tudják meg nevelni" Már sajnos az. :( Divat lett, mint a szilionmell és a sokmillás gépállat autók. Emiatt, a nagy kereslet miatt már túltenyésztették őket és nagy részük buta és idegbeteg (mint a gazdáik).
2012. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22:01 -es, mi az a KÁJ? :O
2012. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem értem, hogy miért vesz olyan ember kutyát akinek igazából nem is kell csak látta a haveroktól meg a videoklipekben. remélem, hogy akik itt kérdezgettek bullterrierről azoknak nem ezért kell.
2012. jan. 17. 22:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Igaz nem a 22:01es vagyok, de a KÁJ az a középázsiai juhász.
2012. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
köszi :)
2012. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

de sajnos így van ez sok más fajtával is...

ebből a "gengszter kategóriából" még kiemelném az amerikai staffordshire terriert.

na azokról mennyi kérdés van basszus, a bibliában nem volt ennyi sáska a sáskavész idején!

de szerintem még az Északi-tengerben sincs annyi plankton!


bocs biológián voltam:D


és a legjobb, hogy csomóan azt sem tudják, hogyan kell kimondani a fajta nevét. de nekik azért ilyen kutyájuk van.



de megjegyzem az egész kutyatartási kultúránkra jellemző, hogy egy kalap sz.r.

de egyszerűen nem értem!!!

ebben az országban vannak a LEGJOBB etológusok, itt van a tükörmódszer, amiért külföldön sorban állnak és nem győzik meghívni a magyar etológusokat és kiképzőket, erre melyik országban nem képesek megnevelni még egy vizslát sem?...


de mikről beszélek, még a kutyasz.rt sem tudják felszedni...


kíváncsi vagyok, a s.ggüket azért kitörlik-e...

2012. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

bocs csak épp ma találkoztam egy rakás elképesztően neveletlen kutyával...


a gazdák meg csak röhögtek, ahogy egyik kan hágta a másikat, egy nem kevésbé domináns kutya egyenesen MINDEN embert megpróbált megdugni, szerencsétlen kutyákban annyi többletenergia volt, azt se tudták, mit csináljanak abban a fél órában, amíg lehozzák őket a dagadt disznó gazdáik a lakásból...


(az egyiknek a saját gazdája nem tudta kivenni a szájából a labdát, úgy morgott rá a kutya...)


és ezek csak tacsikeverékek meg vizslák voltak jobbára!!!


most ezt képzeld el el kicsit testesebb kutyával...

2012. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nem semmi...

nem ebadó kell ide hanem kötelező kiképzéshez kötni a kutyatartást, úgy mint a jogosítványt.

2012. jan. 17. 22:44
 10/15 Mecse ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanaz az ember tette fel ezt a sok kérdést az elmúlt napokban a nevekről, könyvről, kennelről stb.

Persze tévedhetek, de nekem úgy tűnt.

Mindenesetre még nem tart ott a bullterrier fajta ahol a staffordshire.

2012. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!