Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék ingyen, vagy minimál...

Szeretnék ingyen, vagy minimális árért egy yorki méretű kiskutyát! Tudtok ebben segíteni? (nem találtam a neten, pedig néztem menhelyen meg mindenhol)

Figyelt kérdés

2012. jan. 18. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Fajtatiszta kutyát nem fogsz kapni ingyen. A szaporítók is elkérnek érte 40-50 000Ft-ot, tőlük nem ajánlott egyébként megvenni. Tenyésztőtől pedig kb. 100 000 Ft-tól indul az ára.
2012. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha tényleg nagyon-nagyon ilyet szeretnél, akkor vársz egy menhelyesre, előbb-utóbb akad, mivel olyan számban szaporítják ezeket is, hogy mindig akad pár.
2012. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Iszonyú bonyolult volt megtalálni.

2012. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most is tudok gazdira váró csivi keveréket (gyepin van, Miskolcon) és pár napja keresett gazdit egy fajtatiszta yorki is.
2012. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kötekedni akarok, csak a biztonság kedvéért kérdezem, hogy oké, egy menhelyről elhozod mondjuk 5.000 forintért...

tegyük fel, már be van oltatva.

de menhelyről csak ivartalaníttatási kötelezettséggel hozhatod el.

és chippeltetni sem árt...


az még akciós árban is lesz minimum 10.000 forint.


3 havonta-fél évente ajánlott egy féreghajtás, évente kötelező ismételni a veszettség ellenit, és illik nem tesco kategóriás táppal etetni a kutyát...


és akkor a felszerelésekről még nem is beszéltem.

2012. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
10000ft-ot amúgy is szánnék a kutyára + még lesz pár ezrem amit felszerelésre meg ilyenekre szánok és a kutyám (ha lesz) nem minden feltéltelben kapja a tescós tápot nyilván megengedhetek egy kis "luxust" valami tényleg nem 30 ft-os lejárt szamatosságú kutyatápra! :)
2012. febr. 24. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:

jó, szupi...

de vedd figyelembe, hogy a kutya rendszeres kiadást von maga után!...

Mielőtt beszerzed, számolj utána a dolgoknak, ha tudod biztosítani azt a havi ~10.000 forintot 15-20 éven keresztül, ami csak a kutyára megy el, akkor nem szóltam...:)

(És ebben ugye nincsen benne az esetleges állatorvosi látogatás, ami 500 ft-sok tízezer forintig terjedhet, ha úgy alakul.

Ezekre nem árt előre eltenni pénzt!

(Nem is gondolná az ember, milyen gyakran kell állatorvoshoz vinni az állatokat!)

(Vagy lehet csak nekem tűnik soknak, mert 8 állattal mindig van valami...)

2012. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!