Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismeri valaki a Bully Kutta-...

Ismeri valaki a Bully Kutta- fajtájú kutyát?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a fajta kuty de nem tudok rolla semmit!

Szeretném megtudni rolla mindent a jellemét,méreteit, Magyarországon van-e?


2012. jan. 18. 14:40
1 2
 1/12 Akiteki ***** válasza:
Nem FCI által elfogadott fajta. Elszaladsz Pakisztánig és kereshetsz egyet:))
2012. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

google a barátod.

[link]

de egyébként csak úgy mondom, azt nem tudom, hogy van-e ilyen kutya Magyarországon, de helyesírási szótár az van.

2012. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen fajta kutya?
2012. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aha, létezik. Egy újabb keleti "csoda" kutya, amelyiket sok más kutyából mixeltek össze. Van benne masztiff, pásztorkutya, dog és még ki tudja. Bárki tudna ilyen kutyákat csinálni, csupán kell néhány német dog, angol masztiff, cane corso, argentin dog, nápolyi masztiff és pár generáció múlva kész is...
2012. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Akiteki ***** válasza:
100%
Ázsia elmaradottabb részein jellemző, hogy minden faluban van valami saját kutyafajtájuk, amivel vadásznak vagy házat őriztetnek. Főleg az agarakból van sok féle. Mindegyik "fajtából" van 20-30 egyed, nagyjából ugyanúgy néznek ki, de ahány település, annyiféleképp hívják őket.
2012. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincs ilyen fajta.

Amúgy, ha tényleg ilyen kinézetű kutyát szeretnél, akkor ajánlom a német dogot (lehet kapni), argentin dogot (nem tudom, h lehet-e kapni), vagy vmilyen masztiff félét.

2012. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Akiteki ***** válasza:
Argentint sokan tenyésztenek. Állítólag kiváló minőségűek a magyar kutyák. Csak olvastam-hallottam, nem tudom megítélni, mert az egyetlen kutyafajta, amitől borsózik a hátam, mióta megtámadta egy a kutyáimat. :))
2012. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És mi lett?


Én 2 argentin dogot ismerek, mind a kettő nyugis, csupán dominánsak.

2012. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Akiteki ***** válasza:
Csak a fülét tudta elkapni, azt meg visszavarrtuk. De azóta nem szeretem őket. :))
2012. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, hogy ne. A bully kutta egy pakisztáni kutyafajta. Masztiff típusú. Marmagassága 76 cm. Temperamentumos, intelligens, tanulékony jószág. Sajnálatos módon hazánkban nincs ilyen eb. A FCI egyenlőre nem ismeri el. Kizárólag őshazájában, Pakisztánban van elismerve, ott nincs hivatalos kutyatenyésztés.
2012. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!