Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyen segíthetek?

Menhelyen segíthetek?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és nyáron szeretnék önkéntes lenni.

Bármit elvállalnék a menhelyen.

Egyébként Tapolcán segítenék, de nem tudom, hogy a korom miatt engedike.



2012. jan. 18. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Nagyon szép terv, beszélj a menhellyel, de mivel pénzt nem kapsz cserébe - hiszen ezért önkénteskedés -, ezért szerintem semmi akadálya a projektnek!:)

2012. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tehát annak ellenére, h 13 vagyok mehetek a kutyusokhoz segíteni.
2012. jan. 18. 16:22
 3/8 A kérdező kommentje:
ugye?
2012. jan. 18. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:

igen...


gondolom, megsétáltathatsz kisebb testű kutyusokat, etethetsz, kicsit takaríthatsz a kenneleknél...:)

2012. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

bocsi, hogy ennyit kérdezek,de


fürdetni, a nagyokat is sétáltatni, gondozni, játszani velük.


ez is jöhetne?

2012. jan. 18. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak akkor mehetsz ha egy 18 évet betöltött személy is megy veled. Nálunk is így van, tudom mert én is megyek önkéntesnek menhelyre de én már betöltöttem a 16-ot. de kérdezd meg őket írj nekik egy e-mailt én is így tudtam meg az itteni szabályokat
2012. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyre 13 évesen egyedül nem engednek be, maximum szülői felügyelettel. Egy menhelyen nem olyan kutyák vannak, amilyenekkel a parkban találkozol, ők neveletlenek, problémásak, ugrálnak, karmolnak, harapdálnak. Egy 13 éves nem tudja még kezelni az ilyen kutyákat és a menhely dolgozói nem tudnak folyton a sarkadban lenni, hogy megvédjenek, ha az egyik kutya nem hagy békén. Győzd meg a szüleidet vagy nagyobb testvéredet, ha elmúlt 18, hogy menjetek ki együtt.

A menhelyen való dolgozás amúgy sem azt jelenti, hogy dobálod a labdát a kutyáknak meg fürdeted őket. Kutyaszart kell takarítani a kennelekből, a beteg kutyákat kezelni, ami sokszor nem egy szép látvány. Még kicsi vagy ehhez.

2012. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahova én jártam, ott 14 év volt a korhatár az egyedül sétáltatáshoz, alatta csak szülői felügyelettel nyúlhattál kutyához. Kérdezd meg őket, az a biztos.
2012. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!