Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni féreghajtó...

Hol tudok venni féreghajtó tablettát?

Figyelt kérdés
Tudom,állatpatikában,de az elég messze van tőlünk. Esetleg máshol? Pl egy Freshsnaps boltban?
2012. jan. 18. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
fressnapfban fokhagyma tabletta van erre csak, asszem. Szerintem a kettő nem ugyanaz, de lehet ez is segíthet.
2012. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az állatorvostól szoktuk venni.
2012. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
néhány sima patika is tart, kérdezd meg, én "emberpatikában" veszem a kutyámnak
2012. jan. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem férges a kutya, de azért olvastam, hogy rendszeresen 3 havonta kell féregteleníteni,főleg ha lakásban tartom. Akkor megkérdezem az "emberpatikában" hátha :) milyen árra kell számítanom? Sokba kerül?
2012. jan. 18. 23:51
 5/7 anonim ***** válasza:
én azért ott veszem, mert olcsóbb, mint az állatpatikában. Az én kutyum Drontal Pust kap, pont két hete vettem neki, 450 Ft volt egy tabletta
2012. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az állatorvostól szoktuk kérni, mindig csak egy darab gyógyszert, így nem kell egy egész levéllel megvenni. Nekünk az az egy db is elég sokáig elég, mivel kistestű kutyánk van (1,8kg), így csak egy negyedet kap egyszerre. Az egy db kerül 350 ft-ba.
2012. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Az állatorvos annyit ad, amennyi kell a kutyának. 250 a Cestal plusz és 350 a drontal plusz.
2012. jan. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!