Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lassan 7hetes törzskönyves...

A lassan 7hetes törzskönyves bolognese kutyám bal füle sokszor feláll. Le lehet lapítani neki, és akkor egy darabig úgy is marad, aztán megint felállítja. Mitől lehet? Később lógós lesz neki ugye?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha törzskönyves, akkor erről a tenyésztőt kérdezd. Egyébként nem is értem mit keres nálad ilyen fiatalon, normális helyen oda sem adják 8-9 hetes koruk előtt :(
2012. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hannkah ***** válasza:

Szia!


A bolognesenek alapvetően lógó füle kell, hogy legyen. Ha vetted, akkor szerintem érdemes felhívni a tulajt és esetleg visszavinni neki, mert ez hiba!!! Nem ér annyit így, mint egy törzskönyves, hibátlan kutya. Lehet bekeverték valamivel.

2012. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:
84%

Ha lassan 7 hetes, az azt jelenti, hogy 6 hetesen elhoztad, tehát nem tenyésztőtől való. Olyan, amilyen, így jártál.

Egyébként ebben a korban még előfordul, majd nőni fog a füle és szőrösödik, akkor majd lekonyul. A tibetimnek 12 hetesen még állt mindkét füle.

2012. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehet átvertek!Az én Havanesemnek is felállt a füle,és keverék lett...:)
2012. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
ha 7 hetesen nálad van, akkor nem törzskönyves kutya, tenyésztőtől. Akkor bármi is lehet...
2012. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az álla alatt le tudod ragasztani, de én azért a tenyésztővel beszélnék.
2012. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Fel lehet hívni a "tenyésztőt". Mióta van nálad a kutya? 6hetes kora óta? Mer akkor el kell keserítselek, nem tenyésztőtől vettél kutyát... Egy normális tenyésztő 8 hetes kora előtt nem ad ki kutyát. Pont. Lehet hogy később még lekonyul neki, ha meg nem , hát így jártál. Jobban utána kellett volna nézni, hogy kitől veszel kutyát, mert könnyen lehet, hogy egy mocskos szaporítótól vettél keveréket, fajtatiszta, törzskönyves kutya árán.
2012. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!