Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért alszik egy este több...

Miért alszik egy este több helyen a 8 hetes kiskutyám?

Figyelt kérdés
Napközben a gazdi közelében alszik el, de reggel mindig másik helyen találjuk. Örülnék ha a helyén aludna, de amint beteszem már kijön. Ha 20szor teszem be akkor is. De ha olyan kedve van a fekhelyén alszik. bár ez ritka.
2012. jan. 19. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Alvajáró. Ha a kutyáknál van ilyen
2012. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Akiteki ***** válasza:
A kutyák éjjel többször is felkelnek, kicsit körülnéznek, aztán visszafekszenek. Sosem szoktam reggel ugyanott találni a kutyáimat, mint ahol este lefeküdtek. Ha annyira a helyén akarod tartani, akkor be kell zárni.
2012. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem zavar, csak furcsának tartottam, de ezek szerint rendben van. Attól féltem nem találja a helyét mert új a környezet.
2012. jan. 19. 14:32
 4/7 Akiteki ***** válasza:
100%

Ja, értem.:))

Ha zavarná az új hely, akkor nem vándorolna, hanem sírna éjjel. Ezek szerint jól érzi magát.

2012. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még picit nyüszít néha este de nem vészes. 1-2 perc és abbahagyja, beletörődik a kisasszony, hogy egyedül kell aludnia és hajnali 2-kor nincs játék. Szívem szerint akkor is kimennék, de tudom, hogy nem szabad mert később nem bírunk vele :) Reggel általában valakinek a papucsában, cipőjében találjuk de volt már rá példa hogy a szobabicikli pedálján
2012. jan. 19. 15:18
 6/7 Akiteki ***** válasza:

Kicsit edzett az éjjel? :))

A papuccsal jobban jársz, ha magasra teszed, mert nemsokára jön a fogváltás és akkor reggel mezitláb mehetsz a fürdőszobába. :)

2012. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen némán aludt egész este reggel 8-kor én keltettem. Végre :) Csak vendégpapucs, már mindegy, mert összevarrtam, hogy kényelmes legyen :)
2012. jan. 20. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!