Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon én vagyok a falkavezér?

At7tila kérdése:

Vajon én vagyok a falkavezér?

Figyelt kérdés
Van egy 16hetes labradorom. Én tanítotom/tottam őt. Amikor apu mond neki egy parancsszót, akkor 3.-4.re reagál csak. Amikor meg én mondok neki egy parancsszót akkor azonnal reagál. Viszont Apuval úgymond hagyja, hogy játsszon vele, viszont amikor játszani akarok vele, és megsimogatni a fejét akkor elkezd harapdálni. Vajon akkor most én vagyok a a falkavezér vagy nem?
2012. jan. 19. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem! Apud
2012. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a válaszokat! Megtudnátok mondani, hogy hogyan lehet vehetem át a falkavezér szerepet?
2012. jan. 19. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Az nehéz feladat, amit nem tudok most leírni. Inkább könyveket ajánlok:

[link]

[link]

2012. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Először Neked kéne érezni, hogy minden helyzetben magabiztos vagy és a kutyád felett állsz. Ennek hiányát a kutya is megérzi. Légy következetes, ha valamit megengedsz neki, akkor azt legközelebb ne tiltsd és fordítva is. Akkor jutalmazd, ha valami feladatot végrehajt. És ne engedd, hogy harapdáljon. Ez aztán pofonegyszerű. Próbáld ki mit tennél egy haveroddal, ha ok nélkül ütögetni kezdene. Na ugyanez van a kutyával is.
2012. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!