Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezeknek a kutyáknak tényleg...

Ezeknek a kutyáknak tényleg nincs lábuk?

Figyelt kérdés
Tènyleg le van vâgva v csak meg van szerkesztve. [link]
2012. jan. 19. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezek balesetet szenvedett kutyusok. Vagy autó, vagy vonat által vesztették el a lábaikat. Nagyon sajnálom őket, de élik az életüket így is.
2012. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Photoshop el ne hidd
2012. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Akiteki ***** válasza:
Ez egy olyan idióta photoshop, mint annak idején a bonsajmacska.
2012. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Photoshop. A TV-ben láttam olyan kutyust, akinek az első két lába hiányzott. Esélytelen, hogy megálljon a hátsó lábain...
2012. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

valószínű hogy photoshop, nem tudna így megállni a kutyus, vagy úgy álna, mint mikor pitizik, vagy ugy hogy a melkasa a földön van

[link]

2012. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=7f1ovurzU2s

Itt egy tényleg 2 lábú kutyus. Nem tudnák úgy megtartani magukat a kutyák, ahogy a képen vannak. Az árnyék meg nem bizonyítja, hogy nem photoshop, hiszen ha a lábát el tudják tüntetni a kutyáknak, akkor az árnyék sem sem nehéz módosítani.

2012. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Árnyékot is lehet csinálni te....És ne bolondozzál..
2012. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
És akkor ez hogy tud menni???
2012. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akit én láttam, a mellkasa verődött hozzá a földhöz, ő ugrált. Ha jól emlékszem csináltak neki egy "kocsit", de nem szerette :(
2012. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk, elsőre én is azt mondtam volna, hogy photoshop, de nézzétek meg a hátsó lábaikat. Egészen behúzzák a testük alá, főleg az innenső, és leteszik még a csánkjukat is, hogy azon támaszkodhassanak. Ilyet egészséges kutya nem csinál. Menni nem tudnak ebben a helyzetben, hanem csak felegyenesedve vagy a szügyükön csúszva, de ácsorogni igen. Szerintem nem fake.
2012. jan. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!