Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam DOG CHOW...

Melyiket válasszam DOG CHOW Puppy/Junior vagy ARION Junior?

Figyelt kérdés
Most DC puppy-val etetek de Arion olcsóbb de nem biztos hogy jobb is. Véleményeket kérnék. A táp mellé gondoltam adok még napi egyszer szívet plusz egyébb belsőségeket/húst.
2012. jan. 20. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos a kutya fajtája, vagy ha keverék, akkor a testmérete, szőrtípusa, stb...
2012. jan. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dog Chow..az Arion nem egy jó táp, a dog chow legalább középkategóriás..én most 600 forintért vettem egy kilót..
2012. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az arionnak puppy premium vonalára érdemes váltani (vagy ott van még a brit is, kb egy árban van a 2) a DC-ről, de a juniorra én nem váltanék. Igaz az 1-2ezerrel drágább, de annyival jobb is és kevesebb is kell belőle, tehát tovább elég. A juniorban ha jól tudom 15%hús van, esetleg, ha a DC-ban kevesebb, akkor váltanék arra. Nézd meg melyikből mennyit kéne adnod naponta és amelyikből a legkevesebbet, árban azzal jársz valószínűleg jobban.
2012. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Blue11:

Azért ezt így nem jelenteném ki. Az arionnak 3 féle tápja van: breeders line(tenyésztői), friends line (középkategóriás tápok, ide tartozik az említett junior) és a premium line. Persze nem ez a világ legjobb tápja, de a DC-nél szerintem semmivel nem rosszabb. Megfizethetőbb azoknak akik nem tudnak túl sokat áldozni a kutyára, és ár/érték arányban sem rossz, az Orijennel a versenyt sose fogja felvenni, de nem is azért találták ki.

2012. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én szerintem valamelyikkel összekevertem,mert az egyik áruházban is van egy arion nevű táp 15 kg 3000 forint ezért gondoltam,hogy nem lehet olyan jó,nem tudtam,hogy van neki többféle változata is :)
2012. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos összekeverted, mert még a friends line-os termékei is 6000Ft/15kg körül vannak :)
2012. jan. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor biztos :) szerintem én is utánanézek,hátha találok egy felnőtt agárnak valót :)
2012. jan. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lehet hogy váltunk. Különben 3 hónapos német juhász keverékről van szó. Most a DC puppy-ból napi fél kilót kéne neki adni.
2012. jan. 21. 10:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyiért veszed a DC-t de itt jó árban van az arion premium puppy, ha NJ mix, akkor a large breed tápot javasolnám ezek közül és most(30-40kg kifejlett testsúly 4hónapos kor) 350-450g kéne neki belőle, a juniorból 424-560g (30-40kg-os kutya 3-5hónapos korban)

[link]

Szerintem a premiummal is olcsóbban kijössz, és az viszont tényleg jobb, mint a DC, de ha maradsz a juniornál ,akkor kb ugyanazt a minőséget adod olcsóbban, túl sok különbséget nem igazán találtam a 2közt.

2012. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!