Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlanátok egy...

Milyen tápot ajánlanátok egy kölyök angol bulldog számára?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban Purina Dog Chow-t eszik, de kicsit elbizonytalanodtam ezzel a táppal kapcsolatban, mivel eléggé megosztja az embereket. Melyik az a táp, ami megfelelő lenne neki és árban sem a leghúzósabb? Válaszaitokat előre is köszönöm.
2012. jan. 21. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Happy Dog Maxi Baby ! az nagyon jó táp de szerintem a Dog Chow is jó :)
2012. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Happy Dogot ajánlják sokan, személy szerint a Chicopee-t is tudom javasolni, az is hasonló kategória...
2012. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Olvasgattam a fórumon én is a Happy Dog-ot, meg még a Josera-t ajánlották páran.
2012. jan. 21. 11:28
 4/10 anonim ***** válasza:
A Royal Caninnak vannak fajtaspecifikus tápjai, a bulldogos változatáról elég jó véleményeket hallottam. A Biomill, Belcando, Hills, Acana is a legjobbak közé tartoznak.
2012. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Josera, brit, arion premium, bento kronen happy life ezeket kb a DC árában vagy még olcsóbban is megkapod és nagy részük jobb minőségű is. Brit care, happy dog, royal canin, eukanuba, dado, chikopee ezek drágábbak, esetleg acana, ami nagyon jó, de az ára is több.

Mi az ami árban neked megfelelő lenne? Úgy könnyebb ajánlani is, ha tudjuk a keretet.

2012. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Árban maximum az 1000ft/kg jöhet szóba.
2012. jan. 21. 13:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor brit care vagy acana, legalább is én ezt adnám. Mind a kettőnek kilója 1000Ft alatt van (bár megközelítik), de a DC-nál sokszorta jobb minőségűek.
2012. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Uristen de gyonyoru lehet! Kedvenc kutyafajtam!

Amugy happy dog maxi junior jo lenne:)

2012. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy; valóban szép, dehát mindenkinek a sajátja a legszebb :)E mellett elég játékos és hiperaktív, nem gondoltam volna, hogy ennyire dinnye lesz :)
2012. jan. 22. 09:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Royal Canin Bulldog juniorral etettem a kis rosszcsontot mikor picike volt. Nekünk ez vállt be a legjobban! A Punina pro plan puppy tápja sem volt rossz, de a többitől ment a hasikája!
2012. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!