Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bűzmirigy miatt ha gyulladt,...

A bűzmirigy miatt ha gyulladt, vagy nem működik rendesen, vakarodzhat a kutya?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
igen... még az is előfordulhat hogy a segét huzza a földön
2012. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, pont olyan gócként működik, mint mondjuk a rossz fog. Bőrgyulladásokat okozhat, sőt, ami szintén nagyon gyakori, az a fülprobléma. Én mikor egy ideiglenest vittem dokihoz, hogy nagyon vakarja a fülét, rögtön a kesztyűt vette, hogy ellenőrizze a bűzmirigyét. Természetesen fullon volt...
2012. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen mert az én kutyám is a farka tövét vakarta, húzta a fenekét stb és ma vittük el állatorvoshoz és csak ki kellett tisztítani a bűzmirigyét!
2012. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még bőrbetegséget is kaphat tőle, mivel a begyulladt mirigy allergiás reakciókat válthat ki. Az egy bomló váladék a mirigyben, ha begyulladt, barna, netán darabos, akkor fertőtlenítő folyadékkal átmossák.
2012. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!