Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessem az 5-6...

Milyen táppal etessem az 5-6 hónapos amstaffom?

Figyelt kérdés
Ha tudtok akkor kérlek linkeljetek is honnan a legjobb venni :) Köszi
2012. jan. 21. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ilyen korban már etetheted felnőtt táppal.

Bármelyik táp jó csak az a lényeg hogy ne legyen benne tartósító, színezék és aroma!

2012. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pro plan,nekünk nagyon bevált!Interneten,szinte bármelyik webáruházból tudsz rendelni.
2012. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
zoofast.hu nagyon jó áraik vannak, hogy mivel az attól függ mennyi szánsz rá (?)
2012. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Olyan 6-8 ezret tudnék nagyon maxosan rászánni...Ezek a tápok nektek meddig elég?Illetve mekkora ti staffotok,ehez a táphoz?
2012. jan. 21. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:
A Pro-plan -nak 1000 ft körül van kilója,nekem spánieljeim vannak,nekik egy adag kb.180gramm,de a csomagoláson,vagy a tájékoztató füzetkében benne van az adagolás!
2012. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

6-8ezer/ zsák vagy /hónap?

Az arion premium puppy kb 5e Ft/hónapra jön ki ismerősömnek, a brit junior kb ugyanannyira, bár lehet picit olcsóbban. De ő mindig a nagyobb kiszerelést veszi, mert úgy olcsóbb.

Általában (egy bizonyos határ felett nem igaz, de odáig igen), minél olcsóbb egy zsák táp, annál drágább vele etetni.

2012. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-8 ezer / 1-2 hónap,mert azért milliomos se vagyok...


Kifejtenéd,hogy mi az ami megéri és mi nem?Mi az a határ...stb... ?

2012. jan. 21. 19:35
 8/11 anonim ***** válasza:
mi most select goldot vettünk staffnak, 15 kilo kilencezer kéthónapig bejár
2012. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hogine ***** válasza:
Orijen vagy Acana. A helyedbe nem etetném mindenféle szeméttel a kutyát,csak nézd meg a tápok összetételét! És a fejlődésüknek is jobb,ha minőségi táppal etetsz. Lehet,egy kicsit többe kerül,de később megtérül,nem kell annyit állatorvosra költeni,plusz a prémium tápok mellé nem kell kiegészítő vitaminokat adni,ráadásul nem is kell annyit adni belőle.
2012. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ACC energy én ezzel etetem 30 % fehérje 16% zsir szinezék mentes spanyol prémium táp és nagyon olcsó ! PErsze én hust is adok mellete neki.
2012. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!