Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szobatiszta a...

Miért nem szobatiszta a bullterrierünk?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves, elég nehezen neveltük rá, hogy ne csináljon be, aztán magától úgy 3-4 hónapig semmi. Egy helyen van a spániel kutyusommal, akit a minap bevittem a házba megfürdetni majd bent is aludt velem a házba. Azóta a bullterrier állandóan bepisil, bekakil. Hiába szidom le csak csóválja a farkát. Nem tudjátok miért csinálja vagy én mit csináljak vele?
2012. jan. 21. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a spánielnek mostanában több figyelmet szenteltél mint a bullnak. És valahogy fel akarja hívni magára figyelmet.


Nem bizti, hogy jó a válasz de én ezt gondolom..

2012. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit, én is erre gondoltam- 4 napja mást se csinálok csak dédelgetem meg játszok vele, de semmit sem ér. ...
2012. jan. 21. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
mert nem egy felkészült felelős gazdihoz került a kutya aki még mindig valami internetes csodatanácsban hisz ahelyett, hogy a kezébe venne egy-két szakkönyvet vagy házhoz hívna egy trénert aki elmagyarázza és megmutatja neki mit és hogyan csináljon....
2012. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hiába szidom le csak csóválja a farkát."

Az elég nagy baj. Semmibe vesz téged a kutya, meg nyilván az általad felállított szabályokat is. Ezen kéne változtatni, a többi meg jön magától.

2012. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!