Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy gzőzzem meg anyuékat?

Hogy gzőzzem meg anyuékat?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék segíteni a kutyáknak.

nyáron szerettem volna menhelyre menni segíteni,de 16 év alatt nem mehetek.Tudom hogy nem kutyasimogató,nm is azért akarok menni. Mást nem nagyon tudok de mondjuk kitakarítom a kenneljüket,adok nekik kaját,vizet,sétáltatom őket,elmegyek bolba kajáért m1 csak valamit segítsek.

Noé Bulldog Fajmentő csoporthoz fogok menni nyáron:)

Imádom a buldikat. És annyira elszomorít hogy emberek mit művelnek velük. Az egyik legszebb,legjámborrabb kutyafajta.És perszze gyönyörű is. Elveri lapáttal,mert terhes,kirakja az út szélére mert megunta...Hogy lehet megunni egy kutyát?! Az egyetlen aki elfogad ugy ahogy vagy,akárhogy nézel ki,akár van pénzed,akár nincs,érzi ha szomorú vagy,veled örül ha boldog vagy nem érti amit mondasz neki,szavak nélkül tökéletesen megért téged.

És ez kapják hálául.Kidobják,és megverik őket.

Semmi mást nem szeretnék csak elhozni a menhelyről egy buldit,akit kidobtak,éheztették és segíteni neki összeszedni magát,felhizlalni, és megmutatni neki hogy van aki szereti neem pedig bántja.

De anyuék ez nem értik meg amig velük élek nem lesz kutyám az biztos. Amikor ezt elmondom nekik amit leírtam azt mondják hogy fejezzem már ezt be meg h hülye vagyok. Mit csináljak h megértsék?

segítsetek légyszi..

15l


2012. jan. 21. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A szülők makacsok, a gyerekek meg mindig azt hiszik nekik van igazuk, de ebben az esetben tényleg neked van igazad. Mindegy mit mondasz, már csak azért sem fogják engedni.
2012. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sokat tehetsz. A szüleid nem képesek felfogni hogy állatbarát vagy és szeretnél örökbe fogadni egy kutyust, és attól félnek nehogy a nyakukon maradjon ha te fősulira mész elköltözöl vagy egyszerűen megunod. Én tudom hogy te felvállalod azt a felelősséget hogy rendbe teszed az életét meg minden, de sajnos a szüleid nem. Én látom az írásod alapján hogy tényleg szeretnél egy kutyust akinek rendbe rakod az életét, de sajnos ameddig a szüleidnél laksz nem biztos hogy ott lesz kutyád. Ők pontosan azért nem akarják amit előbb már leírtam, neked meg esetleg úgy kénem meggyőznöd őket hogy te szeretnél kutyát és hogy igazán felnevelnéd megtanítanád és jó házőrzőt faragnál belőle. És persze azt is mond meg hogy teljesen te fogod őt nevelni vállalod érte a felelősséget MINDIG!!! Én durván ezt vezetném elő.
2012. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem sóherek és nem akarnak egy kutyát is etetni erre nem gondáltál? az sem fényen él ám...
2012. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem beszélgetsz velük, aztán beadják a derekukat.
2012. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Egy bulldog eltartása nem két fillér és nem kevés munka. Gondolom, a tápot nekik kéne venni, és ha nem érsz rá, nekik kéne sétáltatni. Sajnos az a helyzet, hogy az ő házukban az ő döntésük, hogy lesz-e kutya.

Addig, amíg nem lesz sajátod, igyekezz minél több kutyának szerető gazdit találni, ezzel is rengeteget segítesz.

2012. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mecse ***** válasza:

Ahogy leírtad hogy "segíteni neki összeszedni magát, felhízlalni és megmutatni hogy van aki szereti nem pedig bántja" - nekem erről az ideiglenes befogadás jutott eszembe, ahol a felmerülő költségeknél a fajtamentés is szokott segíteni. Ebbe sem mennének bele a szüleid?


(ha alapból ideiglenes befogadásról beszéltél akkor tekintsd semmisnek a válaszomat, nekem úgy jött le hogy örökbe szeretnél fogadni egy kutyust, nem ideiglenesezni)

2012. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudnék róla gondoskodni,ésmindig lenne időm sétáltatni és foglalkozni vele.Vagyok ennyire felelősség teljes,nem anyuéknak szeretném és első sorban a kutyinak szerenék jót,ugyhogy tudom hogy csak rosszabb lenne neki ha nem tudnék vele lenni. De tudom hogy elég időm lenne rá.És anyagilag is rendben vagyunk,elttudnánk artani egy kutyát.

Az ideiglenes örökbefogadásra énis gondoltam,mert azzal is sokat segítenénk de anyuék rosszul vannak csak a gondolattól hogy egy szörös kutya

2012. jan. 22. 00:11
 8/9 A kérdező kommentje:
bentvan a házban.
2012. jan. 22. 00:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő házuk, ő pénzük, ő felelősségük. Meg kell várnod míg lesz saját lakásod, kereseted.
2012. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!