Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csípás a kutyámnak a jobb...

Csípás a kutyámnak a jobb szeme. Mitôl lehet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nekik is csipásodik! Töröld meg.
2012. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amitől neked. Töröld ki. Ha meg egészségtelenül csipás, akkor mutasd meg állatorvosnak, ő majd megmondja, mitől van.
2012. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták. Egyébként mennyi idős a kutyus? Ha épp fogat vált, attól is lehet erősebb csipaképződés!
2012. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1Éves lehet. A fogait már váltotta.
2012. jan. 22. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg, nem hunyorog-e jobban azzal a szemével, nem érzékenyebb-e a fényre, nem pislog-e sűrűbben, mint a másikkal. Lehet, hogy belement valami. Ha csak egy szempilla vagy ilyesmi, azt majd kikönnyezi, nem gáz.

Ha láthatóan nagyon kellemetlen neki, ha dörzsöli, hunyorog, nem tudja kinyitni, akkor meg kéne mutatni állatorvosnak, mert lehet, hogy valami felsértette.

2012. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát közbe észrevettem hogy tüzel, és utánna olvastam, hogy ilyenkor könnyen elkapnak fertözéseket.
2012. jan. 22. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Ettől még ugyanúgy kezelni kell...
2012. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát azt gondoltam.
2012. jan. 22. 20:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök. Nem mindenkinek egyértelmű sajnos.
2012. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!